Pyžamá


Súprava 2 trojfarebných pyžám so šortkami bordó sivá 78 86 (S)

Súprava 2 trojfarebných pyžám so šortkami bordó sivá 78 86 (S)

Pánske pyžamo so šortkami v súprave 2 ks sa pohodlne nosí a navyše je cenovo výhodné. Tričko s výstrihom do "V", s farebnými kontrastnými pruhmi, dlhými rukávmi a pružným lemom. Krátke rukávy. Šortky: pružný pás. Trojfarebný design. Standard 100 by Oeko-Tex (n° CQ 1216/3 IFTH). Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je..Súprava 2 trojfarebných pyžám so šortkami modrá sivá 77 86 (S)

Súprava 2 trojfarebných pyžám so šortkami modrá sivá 77 86 (S)

Pánske pyžamo so šortkami v súprave 2 ks sa pohodlne nosí a navyše je cenovo výhodné. Tričko s výstrihom do "V", s farebnými kontrastnými pruhmi, dlhými rukávmi a pružným lemom. Krátke rukávy. Šortky: pružný pás. Trojfarebný design. Standard 100 by Oeko-Tex (n° CQ 1216/3 IFTH). Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je..Jednofarebný župan nám.modrá 77 86 (S)

Jednofarebný župan nám.modrá 77 86 (S)

Jednofarebný župan sa stane príjemným spoločníkom chladných rán alebo večerov. Šálový golier. Náprsné vrecko. 2 našité vrecká. V pútkach opasok na zaviazanie. Standard 100 by Oeko-Tex (n° CQ 1216/3). Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je bezpečný nad rámec platných noriem. Možno prať v práčke...Fleecová mikina s kapucňou antracitová 87 96 (M)

Fleecová mikina s kapucňou antracitová 87 96 (M)

Pánska fleecová mikina s kapucňou je tak hebká a príjemná na dotyk! Jemné fleecové vlákno. Okrúhly výstrih a v kapucni široká šnúrka na stiahnutie. Vpredu klokanie vrecko. Dlhé rukávy zúžené manžetami. Zúžený spodný lem. Možno prať v práčke...vláknom. nám.modrá 78 86 (S)

vláknom. nám.modrá 78 86 (S)

Hľadáte teplé a mäkučké pyžamo? Vyskúšajte naše velúrové pyžamo. Dlhé rukávy, výstrih a spodný okraj zakončené vrúbkovaným lemom. Nohavice s elastickým pásom. Zúžené konce nohavíc. Možno prať na 30 °C...vláknom. sivá 78 86 (S)

vláknom. sivá 78 86 (S)

Hľadáte teplé a mäkučké pyžamo? Vyskúšajte naše velúrové pyžamo. Dlhé rukávy, výstrih a spodný okraj zakončené vrúbkovaným lemom. Nohavice s elastickým pásom. Zúžené konce nohavíc. Možno prať na 30 °C...vláknom. bordó 78 86 (S)

vláknom. bordó 78 86 (S)

Hľadáte teplé a mäkučké pyžamo? Vyskúšajte naše velúrové pyžamo. Dlhé rukávy, výstrih a spodný okraj zakončené vrúbkovaným lemom. Nohavice s elastickým pásom. Zúžené konce nohavíc. Možno prať na 30 °C...Pyžamo so šortkami, potlač  mesto a hviezdy  sivá 34 36

Pyžamo so šortkami, potlač mesto a hviezdy sivá 34 36

Máte rada pohodlie a ležérnu eleganciu? Práve pre Vás sme pripravili toto pohodlné pyžamo so šortkami! Tričko s krátkymi rukávmi. Okrúhly výstrih. Rovný spodný lem. Šortky s pružným pásom. Možno prať v práčke...Pyžamo s 3 4 nohavicami, potlač  mesto a hviezdy  bledomodrá 42 44

Pyžamo s 3 4 nohavicami, potlač mesto a hviezdy bledomodrá 42 44

Máte rada pohodlie a ležérnu eleganciu? Práve pre Vás sme pripravili pohodlné pyžamo s 3/4 nohavicami! Tričko s krátkymi rukávmi. Okrúhly výstrih. Rovný spodný lem. 3/4 nohavice s pružným pásom. Rovné konce nohavíc. Standard 100 by Oeko-Tex (n° CQ 1216/3 IFTH). Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je bezpečný nad rámec..Pyžamo s trojfarebným dizajnom, súprava 2 ks bordó sivá 78 86 (S)

Pyžamo s trojfarebným dizajnom, súprava 2 ks bordó sivá 78 86 (S)

Bavlnené pyžamo je ešte lepšie v súprave 2 ks. Tričko s výstrihom do "V" a kontrastná farebná vložka. Dlhé rukávy a pružné lemy. Nohavice s pružným pásom, na koncoch zúžené nohavice. Standard 100 by Oeko-Tex (n° CQ 1216/3 IFTH). Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je bezpečný nad rámec platných noriem. Možno prať v..Pyžamo s trojfarebným dizajnom, súprava 2 ks modrá sivá 77 86 (S)

Pyžamo s trojfarebným dizajnom, súprava 2 ks modrá sivá 77 86 (S)

Bavlnené pyžamo je ešte lepšie v súprave 2 ks. Tričko s výstrihom do "V" a kontrastná farebná vložka. Dlhé rukávy a pružné lemy. Nohavice s pružným pásom, na koncoch zúžené nohavice. Standard 100 by Oeko-Tex (n° CQ 1216/3 IFTH). Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je bezpečný nad rámec platných noriem. Možno prať v..Klasické pyžamo nebeská modrá 87 96 (M)

Klasické pyžamo nebeská modrá 87 96 (M)

Krásne pánske pyžamo s dlhými rukávmi a dlhými nohavicami. Je spracované klasickým spôsobom, s golierom, gombíkovou légou so zapínaním, s 2 vreckami dole a 1 vreckom na prsiach. Všetko je decentne olemované kontrastnou lemovkou. Dlhé nohavice v páse na gumu...Klasické pyžamo bordó 87 96 (M)

Klasické pyžamo bordó 87 96 (M)

Krásne pánske pyžamo s dlhými rukávmi a dlhými nohavicami. Je spracované klasickým spôsobom, s golierom, gombíkovou légou so zapínaním, s 2 vreckami dole a 1 vreckom na prsiach. Všetko je decentne olemované kontrastnou lemovkou. Dlhé nohavice v páse na gumu...Pánska pyžamová košeľa na gombíky, popelín nebeská modrá 87 96 (M)

Pánska pyžamová košeľa na gombíky, popelín nebeská modrá 87 96 (M)

Stačí len vyprať, usušiť a môžete ju nosiť, túto pánsku nočnú košeľu nie je potrebné žehliť. Zapínanie na gombíky umožní ľahké oblečenie. Zakončená kontrastnou lemovkou na klasickom golieri, manžetách dlhých rukávov a falošnom ohrnutí vreciek. Opasok na zaviazanie. 2 praktické našité vrecká. Možno prať na 30 °C...Pánska pyžamová košeľa na gombíky, popelín bordó 87 96 (M)

Pánska pyžamová košeľa na gombíky, popelín bordó 87 96 (M)

Stačí len vyprať, usušiť a môžete ju nosiť, túto pánsku nočnú košeľu nie je potrebné žehliť. Zapínanie na gombíky umožní ľahké oblečenie. Zakončená kontrastnou lemovkou na klasickom golieri, manžetách dlhých rukávov a falošnom ohrnutí vreciek. Opasok na zaviazanie. 2 praktické našité vrecká. Možno prať na 30 °C...Pyžamo s potlačou na hrudi a nohavicami modrá nám.modrá 78 86 (S)

Pyžamo s potlačou na hrudi a nohavicami modrá nám.modrá 78 86 (S)

Pružnosť a jemnosť džersejového materiálu sa snúbia v pyžame s nohavicami. Motív pruhov a stromu. Tričko má okrúhly výstrih, vpredu potlač. Dlhé rukávy. Nohavice s pružným pásom. Možno prať v práčke na 30 °C...Pyžamo s potlačou na hrudi a nohavicami khaki nám.modrá 78 86 (S)

Pyžamo s potlačou na hrudi a nohavicami khaki nám.modrá 78 86 (S)

Pružnosť a jemnosť džersejového materiálu sa snúbia v pyžame s nohavicami. Motív pruhov a stromu. Tričko má okrúhly výstrih, vpredu potlač. Dlhé rukávy. Nohavice s pružným pásom. Možno prať v práčke na 30 °C...Pyžamo s potlačou na hrudi a šortkami modrá nám.modrá 78 86 (S)

Pyžamo s potlačou na hrudi a šortkami modrá nám.modrá 78 86 (S)

Pružnosť a jemnosť džersejového materiálu sa snúbia v pyžame so šortkami. Motív pruhov a stromu. Tričko má okrúhly výstrih, vpredu potlač. Krátke rukávy. Šortky s pružným pásom. Možno prať v práčke...Pyžamo s potlačou na hrudi a šortkami khaki nám.modrá 78 86 (S)

Pyžamo s potlačou na hrudi a šortkami khaki nám.modrá 78 86 (S)

Pružnosť a jemnosť džersejového materiálu sa snúbia v pyžame so šortkami. Motív pruhov a stromu. Tričko má okrúhly výstrih, vpredu potlač. Krátke rukávy. Šortky s pružným pásom. Možno prať v práčke...Tielko z bavlny a čipky, 2 ks čierna 34 36

Tielko z bavlny a čipky, 2 ks čierna 34 36

Elegantná kombinácia bavlny a čipky, to je tielko Thermporle, ktoré sa Vám bude páčiť! Súprava 2 kusov s plochým vrúbkovaním 1x1. Pružná čipka vo výstrihu. Bez bočných švov pre maximálne pohodlie. Standard 100 by Oeko-Tex. Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je bezpečný nad rámec platných noriem. Možno prať v práčke...Tielko z bavlny a čipky, 2 ks bronzová 34 36

Tielko z bavlny a čipky, 2 ks bronzová 34 36

Elegantná kombinácia bavlny a čipky, to je tielko Thermporle, ktoré sa Vám bude páčiť! Súprava 2 kusov s plochým vrúbkovaním 1x1. Pružná čipka vo výstrihu. Bez bočných švov pre maximálne pohodlie. Standard 100 by Oeko-Tex. Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je bezpečný nad rámec platných noriem. Možno prať v práčke...Tielko z bavlny a čipky, 2 ks biela 34 36

Tielko z bavlny a čipky, 2 ks biela 34 36

Elegantná kombinácia bavlny a čipky, to je tielko Thermporle, ktoré sa Vám bude páčiť! Súprava 2 kusov s plochým vrúbkovaním 1x1. Pružná čipka vo výstrihu. Bez bočných švov pre maximálne pohodlie. Standard 100 by Oeko-Tex. Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je bezpečný nad rámec platných noriem. Možno prať v práčke...Súprava 2 rovných pyžamových nohavíc sivá bordó 36 38

Súprava 2 rovných pyžamových nohavíc sivá bordó 36 38

Pružné a ležérne, také sú tieto pyžamové nohavice! Pružný pás pre optimálne pohodlie. Kontrastný pás, v páse pretiahnutá šnúrka na stiahnutie. Rovné nohavice. Možno prať v práčke. Súprava 2 ks...Súprava 2 rovných pyžamových nohavíc nám.modrá sivý melír 36 38

Súprava 2 rovných pyžamových nohavíc nám.modrá sivý melír 36 38

Pružné a ležérne, také sú tieto pyžamové nohavice! Pružný pás pre optimálne pohodlie. Kontrastný pás, v páse pretiahnutá šnúrka na stiahnutie. Rovné nohavice. Možno prať v práčke. Súprava 2 ks...Súprava 2 rovných pyžamových nohavíc kocka modrá sivá 36 38

Súprava 2 rovných pyžamových nohavíc kocka modrá sivá 36 38

Pružné a ležérne, také sú tieto pyžamové nohavice! Pružný pás pre optimálne pohodlie. Kontrastný pás, v páse pretiahnutá šnúrka na stiahnutie. Rovné nohavice. Možno prať v práčke. Súprava 2 ks...Pyžamové šortky, 2 ks sivá bordó 36 38

Pyžamové šortky, 2 ks sivá bordó 36 38

Široký strih, pohodlie a jemná bavlna, pyžamovým šortkám nič nechýba! Pružný pás pre optimálne pohodlie. Kontrastný pás a pretiahnutá šnúrka na stiahnutie. Rovné nohavice. Možno prať v práčke. Súprava 2 ks...Pyžamové šortky, 2 ks nám.modrá sivý melír 36 38

Pyžamové šortky, 2 ks nám.modrá sivý melír 36 38

Široký strih, pohodlie a jemná bavlna, pyžamovým šortkám nič nechýba! Pružný pás pre optimálne pohodlie. Kontrastný pás a pretiahnutá šnúrka na stiahnutie. Rovné nohavice. Možno prať v práčke. Súprava 2 ks...Pyžamové šortky, 2 ks kocka modrá sivá 36 38

Pyžamové šortky, 2 ks kocka modrá sivá 36 38

Široký strih, pohodlie a jemná bavlna, pyžamovým šortkám nič nechýba! Pružný pás pre optimálne pohodlie. Kontrastný pás a pretiahnutá šnúrka na stiahnutie. Rovné nohavice. Možno prať v práčke. Súprava 2 ks...Pyžamové nohavice so stredovou potlačou  Beautiful  sivá antracitová 34 36

Pyžamové nohavice so stredovou potlačou Beautiful sivá antracitová 34 36

Vytvorte si pyžamo na mieru a začnite nohavicami s originálnou ženským potlačou. Kolekcia Beautiful so stredovou potlačou na koncoch nohavíc. Rovný strih. Pružný pás. Kontrastná našitá mašľa. Standard 100 by Oeko-Tex (n° CQ 1216/3 IFTH). Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je bezpečný nad rámec platných noriem. Možno prať..Nátelník s dlhými rukávmi a čipkou, súprava 2 ks bronzová 34 36

Nátelník s dlhými rukávmi a čipkou, súprava 2 ks bronzová 34 36

Chcete byť v zime v teplúčku? Nezabudnite na nátelník s dlhými rukávmi! Je krásne hrejivý, ale aj pohodlný, bez bočných švov. V dekolte široká pružná čipka. Pružné vrúbkovanie 1x1. Možno prať v práčke. Súprava 2 ks. Standard 100 by Oeko-Tex (n° CQ 1216/3 IFTH). Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je bezpečný nad..Nátelník s dlhými rukávmi a čipkou, súprava 2 ks biela 34 36

Nátelník s dlhými rukávmi a čipkou, súprava 2 ks biela 34 36

Chcete byť v zime v teplúčku? Nezabudnite na nátelník s dlhými rukávmi! Je krásne hrejivý, ale aj pohodlný, bez bočných švov. V dekolte široká pružná čipka. Pružné vrúbkovanie 1x1. Možno prať v práčke. Súprava 2 ks. Standard 100 by Oeko-Tex (n° CQ 1216/3 IFTH). Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je bezpečný nad..Nátelník s dlhými rukávmi a čipkou, súprava 2 ks čierna 34 36

Nátelník s dlhými rukávmi a čipkou, súprava 2 ks čierna 34 36

Chcete byť v zime v teplúčku? Nezabudnite na nátelník s dlhými rukávmi! Je krásne hrejivý, ale aj pohodlný, bez bočných švov. V dekolte široká pružná čipka. Pružné vrúbkovanie 1x1. Možno prať v práčke. Súprava 2 ks. Standard 100 by Oeko-Tex (n° CQ 1216/3 IFTH). Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je bezpečný nad..Nátelník s krátkymi rukávmi, súprava 2 ks čierna 38 40

Nátelník s krátkymi rukávmi, súprava 2 ks čierna 38 40

Chcete byť v zime v teplúčku? Nezabudnite na spodný nátelník s krátkymi rukávmi! Je krásne hrejivý, ale aj pohodlný, bez bočných švov. V dekolte široká pružná čipka. Pružné vrúbkovanie 1x1. Súprava 2 ks. Standard 100 by Oeko-Tex. Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je bezpečný nad rámec platných noriem. Možno prať v..Nátelník s krátkymi rukávmi, súprava 2 ks bronzová 38 40

Nátelník s krátkymi rukávmi, súprava 2 ks bronzová 38 40

Chcete byť v zime v teplúčku? Nezabudnite na spodný nátelník s krátkymi rukávmi! Je krásne hrejivý, ale aj pohodlný, bez bočných švov. V dekolte široká pružná čipka. Pružné vrúbkovanie 1x1. Súprava 2 ks. Standard 100 by Oeko-Tex. Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je bezpečný nad rámec platných noriem. Možno prať v..Bavlnené pyžamové šortky sivý melír 36-38

Bavlnené pyžamové šortky sivý melír 36-38

Absolútne pohodné pyžamové šortky ľahko skombinujete s horným dielom a pyžamo snov je tu! Pružný pás. Kontrastná šnúrka na zaviazanie v páse. Možno prať v práčke...Pyžamo Tom Jerry so šortkami a krátkymi rukávmi sivý melír-bordó 97-106 (L)

Pyžamo Tom Jerry so šortkami a krátkymi rukávmi sivý melír-bordó 97-106 (L)

Obľúbené komiksové postavičky Tom Jerry zdobia príjemné pyžamo so šortkami! Tričko v sivom melíre. Vpredu stredová potlač. Okrúhly výstrih. Krátke rukávy. Rovný spodný lem. Jednofarebné šortky. Pružný pás. Možno prať v práčke...Pyžamové tričko so stredovými pruhmi a dlhými rukávmi modrá-čierna 87-96 (M)

Pyžamové tričko so stredovými pruhmi a dlhými rukávmi modrá-čierna 87-96 (M)

Jemné a pružné, so stredovými pruhmi na hrudníku - pyžamové tričko stačí zladiť so spodným dielom a pyžamo snov je tu! Výstrih do "V". Na hrudníku stredové pruhy. Dlhé rukávy. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke...Dvojfarebné pyžamové tričko s dlhými rukávmi sivý melír 77-86 (S)

Dvojfarebné pyžamové tričko s dlhými rukávmi sivý melír 77-86 (S)

Vytvorte si pyžamo snov a začnite dvojfarebným pyžamovými tričkom s dlhými rukávmi. Výstrih do "V". Náprsné kontrastný vrecko. Dlhé rukávy. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke...Pyžamo s nohavicami a potlačou Šmolko modrá 77-86 (S)

Pyžamo s nohavicami a potlačou Šmolko modrá 77-86 (S)

Pyžamo s motívom Šmolkov si zamilujete! Pohodlné vďaka vysokému podielu bavlny. Vpredu potlač. Tričko má okrúhly výstrih. Dlhé rukávy. Nohavice s pružným pásom. Perte na 30 °C...Pyžamové šortky, námornícka modrá, potlač Surf trip modrá 36-38

Pyžamové šortky, námornícka modrá, potlač Surf trip modrá 36-38

Pyžamové šortky z bavlneného úpletu, veľmi príjemného na dotyk. V páse je mäkká guma a šnúrka na zaviazanie. Vpredu na nohavici kontrastný nápis Surf trip. Vyberte si k nim tričko z našej ponuky!..Pyžamo s nohavicami a potlačou  Fifa World Cup modrá 107-116 (XL)

Pyžamo s nohavicami a potlačou Fifa World Cup modrá 107-116 (XL)

Pre všetkých fanúšikov francúzskeho futbalového tímu je tu pohodlné pyžamo s originálnou potlačou. Stredová potlač na hrudníku a ľavom rukáve. Okrúhly výstrih. Dlhé rukávy. Rovný spodný lem. Rovné nohavice s pružným pásom. Možno prať v práčke...Pyžamové tričko s potlačou a krátkymi rukávmi, tmavomodrá námmodrá 77-86 (S)

Pyžamové tričko s potlačou a krátkymi rukávmi, tmavomodrá námmodrá 77-86 (S)

Vytvorte si svoje ideálne pyžamo! Tmavo modré tričko s peknou potlačou môžete skombinovať s jednofarebnými alebo potlačenými nohavicami. Tričko je z príjemne mäkkej bavlny, má krátke rukávy a peknú potlač na hrudi. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke...Pyžamové šortky s potlačou, námornícka modrá námmodrá 36-38

Pyžamové šortky s potlačou, námornícka modrá námmodrá 36-38

Vytvorte si pyžamový komplet svojich snov! Zvoľte si horný a spodný diel presne podľa svojho gusta! Ušité z prírodného, ??jemného materiálu. V pohodlnom štýle s pružným pásom a kontrastné viazačkou. Na nohavici potlač. Možno prať v práčke...Pyžamová košeľa s dlhými rukávmi, antracitová antracitová 77-86 (S)

Pyžamová košeľa s dlhými rukávmi, antracitová antracitová 77-86 (S)

Jemná a pružná pyžamové košeľa sa veľmi jednoducho na kombinuje! Košeľový golier. Gombíková léga. Dlhé rukávy zakončené pruhom. 1 náprsné vrecko. Možno prať v práčke...Pyžamo so šortkami Astérix sivá-červená 87-96 (M)

Pyžamo so šortkami Astérix sivá-červená 87-96 (M)

Ak milujete stráviť celé dopoludnie v posteli, vyberte si toto pyžamo so šortkami Astérix! V komfortnom strihu. Tričko má okrúhly výstrih a krátke rukávy. Vpredu stredová potlač. Rovný spodný lem. Jednofarebné šortky. Pružný pás so šnúrkou na zaviazanie. Možno prať v práčke...Pyžamo Snoopy s dlhými nohavicami modrá-námmodrá 77-86 (S)

Pyžamo Snoopy s dlhými nohavicami modrá-námmodrá 77-86 (S)

Vychutnajte si jemnosť pyžama s veselou potlačou psíka Snoopy! Jednofarebné modré tričko. Vpredu stredová potlač. Kontrastný výstrih do "V". Dlhé rukávy s kontrastným lemom. Rovný spodný lem. Jednofarebné nohavice v námorníckej modrej farbe. Pružný pás. Rovný strih. Možno prať v práčke...Pyžamové šortky, modré modrá 36-38

Pyžamové šortky, modré modrá 36-38

Pyžamové šortky ľahko zladíte s horným dielom a vytvoríte si pyžamo priamo na mieru. Z jemnej bavlny a s kontrastnou šnúrkou na stiahnutie, nič im nechýba. Pružný pás. Kontrastná šnúrka na stiahnutie. Na konci nohavíc potlač. Možno prať v práčke...Pyžamové tričko s krátkymi rukávmi khaki 87-96 (M)

Pyžamové tričko s krátkymi rukávmi khaki 87-96 (M)

Pružný a jemný úplet, pyžamové tričko s krátkymi rukávmi a potlačou je skvelé! Okrúhly výstrih. Krátke rukávy. Kontrastné zakončenie výstrihu a rukávov. Rovný spodný lem. Vpredu stredová potlač. Jednofarebné našité náprsné vrecko. Možno prať v práčke...Pyžamové tričko s dlhými rukávmi modrá 77-86 (S)

Pyžamové tričko s dlhými rukávmi modrá 77-86 (S)

Pružný a jemný úplet, pekná potlač a odtiene modrej... pyžamové tričko s dlhými rukávmi je skvelé! Výstrih do "V". Dlhé rukávy. Kontrastný lem výstrihu. Náprsné našité vrecko s potlačou. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke...Bledomodré pyžamové šortky, potlač kotva nebeská modrá 72-74

Bledomodré pyžamové šortky, potlač kotva nebeská modrá 72-74

Pyžamové šortky z jemného bavlneného úpletu, veľmi príjemného na dotyk. V páse je mäkká guma a šnúrka na zaviazanie. Vpredu, na spodnom konci nohavice potlač "kotva". Vyberte si k nim tričko z našej ponuky!..Súprava 2 trojfarebných pyžám so šortkami čierna-karamelová 78-86 (S)

Súprava 2 trojfarebných pyžám so šortkami čierna-karamelová 78-86 (S)

Pánske pyžamo so šortkami v súprave 2 ks sa pohodlne nosí a navyše je cenovo výhodné. Tričko s výstrihom do V, s farebnými kontrastnými pruhmi, dlhými rukávmi a pružným lemom. Krátke rukávy. Šortky: pružný pás. Trojfarebný design. Standard 100 by Oeko-Tex (n° CQ 1216/3 IFTH). Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je..Šortky kocka 40-42

Šortky kocka 40-42

Popusťte uzdu Vašej fantázii a ľubovoľne skombinujte pyžamové šortky s horným dielom podľa vlastného vkusu. Pyžamové šortky majú pružný pás s kontrastnou šnúrkou na zaviazanie. Materiál džersej 100% bavlna. Vnútorná dĺžka nohavíc cca 20 cm...Dámske pyžamo Esotiq Mystical 41170

Dámske pyžamo Esotiq Mystical 41170

Dámske pyžamo Esotiq Mystical sa skladá z dvoch kusov pohodlného spodného prádla, je vyrobené zo silnej bavlny, takže je vhodné pre všetkých, ktorí uprednostňujete prírodné materiály. Vrch pyžama tvorí košeľa, ktorá má vpredu praktické zapínanie na gombíky. Dlhé nohavice sú v páse vybavené gumičkou. Pyžamá sú vyrobené zo 100 % bavlny, ktorá sa veľmi pohodlne nosí, je priedušná a dobre absorbuje..Dámske pyžamo Esotiq Clytia 40253

Dámske pyžamo Esotiq Clytia 40253

Dámske pyžamo Esotiq Clytia sa skladá z dvoch kusov pohodlného spodného prádla. Súprava má tričko s dlhým rukávom, ktoré končí niekoľko centimetrov nad pupkom. Dlhé nohavice s vreckami sú v páse na gumu so šnúrkou na zaväzovanie a nohavice sú zakončené nápletmi. Pyžamo obsahuje prímes viskózy, čo je veľmi príjemná, priedušná a chladivá látka. Urobte si radosť dvojdielnym pyžamom, ktoré je veľmi príjemné na..Pánska nočná košeľa Gina 79160P

Pánska nočná košeľa Gina 79160P

Spať v pohodlí našej pánskej nočnej košele. Nočná košeľa s krátkymi rukávmi dlhými nad kolená. Košeľa je vyrobená zo 100 % bavlny a poskytuje tak pohodlie počas spánku. Košeľa v modrej farbe so vzorovanými rukávmi sa stane pohodlným kúskom vášho šatníka.Bavlnená nočná košeľa nemusí byť len výsadou pre ženy, pánske nočné košele sú trendom poslednej doby a určite si svoje miesto v šatníku zaslúži!..Pánske pyžamo Gina 79150P

Pánske pyžamo Gina 79150P

Pánske pyžamo sa skladá z voľných šortiek a trička s krátkym rukávom. Tričko je v tyrkysovej farbe, šortky majú v páse gumu a drobný vzor. Celá sada je vyrobená zo silnejšej bavlny, takže vám poskytne pohodlie celú noc.Pánske pyžamá sú ideálnym darčekom pod vianočný stromček...Pánske pyžamo Pleas 180806

Pánske pyžamo Pleas 180806

Pyžamo pozostáva z trička s dlhým rukávom a dlhých nohavíc, ktoré sú na koncoch nôh zakončené gumičkou. Dvojdielne pyžamo je vyrobené zo 100% bavlny, ktorá dokonale odvádza vlhkosť a vyniká svojou hebkosťou. Pyžamá sa dajú použiť nielen na spanie, ale dajú sa nosiť aj ako domáce oblečenie. Získajte kvalitné pánske pyžamo, vďaka ktorému sa budete cítiť rozmaznávaní.Pánske pyžamo v elegantnej čiernej farbe..Pánska nočná košeľa Pleas 180803

Pánska nočná košeľa Pleas 180803

Pánska nočná košeľa má okrúhly výstrih, krátke rukávy a končí pod kolenami. Je vyrobená z bavlny, ktorá má hypoalergénne vlastnosti, príjemne hreje a poskytuje maximálny komfort. Zabaľte sa do nežného objatia a doprajte si zaslúžený odpočinok. Nočnú košeľu môžete použiť na spanie alebo leňošenie pred televízorom. Pánska nočná košeľa je tiež dokonalým darčekom pre mužov, ktorí milujú pohodlie.Pánska..Dámske pyžamá Lady Belty 23I

Dámske pyžamá Lady Belty 23I

Dvojdielne domáce oblečenie v ružovej farbe pozostáva z mikiny a dlhých nohavíc. Vďaka voľnému strihu je ideálny na relaxáciu po dlhom dni. Celú túto sadu môžete použiť nielen na domáce nosenie, ale aj na spanie. Zažite kombináciu pohodlia a elegancie.Domáce oblečenie od Lady Beltaje mimoriadne pohodlné a atraktívne zároveň. Vďaka mäkkému materiálu si ho okamžite zamilujete...Damské pyžamo Lady Belty 23I

Damské pyžamo Lady Belty 23I

Dvojdielne domáce oblečenie v zelenej farbe pozostáva z mikiny s kapucou a dlhých nohavíc. Vďaka voľnému strihu je ideálne na relaxáciu po dlhom dni. Celú túto sadu môžete použiť nielen na domáce nosenie, ale aj na spanie. Zažite kombináciu pohodlia a elegancie.Domáce oblečenie od Lady Belty je mimoriadne pohodlné a atraktívne zároveň. Vďaka mäkkému materiálu si ho okamžite zamilujete...Dámske pyžamo Key LNS 327

Dámske pyžamo Key LNS 327

Dámske pyžamo Key LNS 327 sa skladá z dvoch dielov, ktoré tvoria moderný a elegantný set. Dámske pyžamo pozostáva z modrej blúzky s trojštvrťovými rukávmi a dlhých farebných nohavíc. Pyžamo je vyrobené z bavlny, ktorá je jemná na dotyk, dobre absorbuje vlhkosť a je vysoko odolná. Pyžamo obsahuje aj prímes elastanu, ktorý dodáva pyžamu vysokú pružnosť. Nechajte sa uniesť do sveta pohodlia a doprajte si pohodlné..Dámské pyžamo Dr. Nap PM.4315

Dámské pyžamo Dr. Nap PM.4315

Súprava pozostáva z trička s krátkym rukávom a krátkych šortiek v bordovej farbe. Pyžamá majú voľnejší strih a zaujmú volánovým zdobením. Dvojdielne pyžamo je vyrobené z pohodlnej bavlny, ktorá má priedušné a hypoalergénne vlastnosti. Zaobstarajte si elegantné bavlnené pyžamo, v ktorom zažijete výnimočný pocit pohodlia.Krátka pyžamová súprava v elegantnom dizajne je nevyhnutným kúskom vo vašom šatníku!..Pánske pyžamo Henderson UNDY 40945

Pánske pyžamo Henderson UNDY 40945

Pánske pyžamá Henderson UNDY sú vyrobené z vysoko kvalitnej bavlny. Skladá sa z voľných nohavíc a trička s krátkym rukávom. Tričko je zdobené jemnými pruhmi. V páse nohavíc je elastická guma. Vďaka bavlne sú pyžamá na tele veľmi príjemné, priedušné a pohodlné. Pyžamá je možné zakúpiť vo veľkostiach L až XXL. Vstúpte do sveta snov pohodlne a štýlovo! Pánske bavlnené pyžamo je možné doplniť kvalitnými..Saténové pyžamo Esotiq Magnet 41143

Saténové pyžamo Esotiq Magnet 41143

Saténové pyžamo Esotiq Magnet sa skladá z dvoch kusov spodnej bielizne. Tielko a šortky sú zdobené sexi čipkou. Uľahčite si zaspávanie v mäkkom a pohodlnom pyžame, ktoré pohodlne sedí. Pyžamový set vám poskytne pohodlnú noc a pre svoj jedinečný dizajn nájde využitie aj na každodenné domáce nosenie. K pyžamu môžete získať aj župan v rovnakom prevedení. Urobte si radosť novými kúskami vo vašom šatníku. Celá..Pánské pyžamo Gina 79130P

Pánské pyžamo Gina 79130P

Pánske pyžamo sa skladá z voľných šortiek a trička s krátkym rukávom. Tričko je v tmavomodrej farbe, šortky majú drobný vzor a gumu v páse. Celá sada je vyrobená zo silnejšej 100% bavlny, takže vám poskytne pohodlie celú noc.Pre ešte väčšie pohodlie v spánku vyskúšajte nočnú košeľu značky GINA...Dámské pyžamo Doctor Nap PM.4503

Dámské pyžamo Doctor Nap PM.4503

Pyžamá Doctor Nap sú vyrobené z vysoko kvalitnej bavlny. Elegantná dvojdielna súprava zo 100 % bavlny vám spríjemní zaspávanie. Voľné tričko s krátkymi rukávmi a okrúhlym výstrihom neobmedzuje v pohybe a pekne zvýrazňuje postavu. Hravé volány na krátkych rukávoch dodajú súprave romantický nádych. Dlhé nohavice v spodnej časti sú zakončené gumou a vrecká určite oceníte. Pyžamá sú veľmi príjemné na dotyk a..Dámské pyžamo Gatta ARS9005S

Dámské pyžamo Gatta ARS9005S

Pyžamový set Gatta je neuveriteľne sexy vďaka kombinácii jemnej čipky a saténu. top má tenké, posuvné ramienka a šev pod prsiami. Spodok je vyrobený z priehľadnej, elastickej čipky so šitou bavlnenou vložkou pre väčšie pohodlie. Celá súprava je veľmi sexy a na prvý pohľad upúta pozornosť. Dámske pyžamá sú k dispozícii až do veľkosti 3 XL.Ak sa chcete cítiť ako bohyňa, vyskúšajte náš set od Gatta a zažite..Saténové pyžamo Esotiq Cadell 40194

Saténové pyžamo Esotiq Cadell 40194

Saténové pyžamo Esotiq Cadell je tvorené dvomi kúskami bielizne. Tielko má špagetové ramienka a jeho výstrih je lemovaný jemnou čipkou. Za zmienku stojí aj krajkové riešenie na chrbte, ktoré pôsobí veľmi sexy a nápadito. Kvetinová čipka zdobí aj lemy šortiek, ktoré sú v páse na gumu. Celý set je vyrobený z jemného saténového materiálu, ktorý dodáva viac ako luxusný punc. Rozjasnite temné noci v tomto úžasnom..Pyžamo Esotiq Lorie 40449

Pyžamo Esotiq Lorie 40449

Elegantné pyžamo Lorie zo superjemnej viskózy a romatickej čipky budete jednoducho milovať. Pre teplé noci alebo aj ako domáci odev je ako stvorené. Komplet sa skladá z príjemných kraťasov s gumou v páse a pohodlného trička s čipkovými rukávmi. Táto farba navyše pristane všetkým.Objavte kúzlo tohto úžasného materiálu aj vy!..Dlouhé modalové kalhoty Con

Dlouhé modalové kalhoty Con

Dlhé nohavice z modalu sú ideálne na domáce nosenie alebo na spanie. Nohavice majú elastický pás a praktické vrecká, nohavice sú zakončené nápletmi. Modal je hebký na dotyk a zároveň je skvelý na údržbu - farebne a tvarovo stály a dobre odvádza pot.Dlhé modalové nohavice od Con-ty vás potešia nielen jemnosťou, ale zároveň aj praktickosťou. Kombinujte s ďalšími produktmi z programu Relax...Negližé ružové zlato tmavošedá staroružová LASCANA

Negližé ružové zlato tmavošedá staroružová LASCANA

Vzor: Jednofarebné; Podrobnosti: Čipka; Extra: Lesklý, Nastaviteľné rameno, Jemné tkaniny..Kraťasy modrosivá svetlosivá BUFFALO

Kraťasy modrosivá svetlosivá BUFFALO

Materiál: Bavlna; Extra: Značka, Švy tón v tóne..Pyžamo Dreams námornícka modrá farba lesného ovocia VIVANCE

Pyžamo Dreams námornícka modrá farba lesného ovocia VIVANCE

Materiál: Bavlna; Extra: Vzor potlačený po celej ploche, Mäkký omak; Počet kusov v sade: štvordielny; Farby v balení: Viac farieb v balení; Balenie: 2 ks v balení..Pyžamo smaragdová svetlofialová VIVANCE

Pyžamo smaragdová svetlofialová VIVANCE

Materiál: Bavlna; Extra: Vzor potlačený po celej ploche, Mäkký omak; Počet kusov v sade: štvordielny; Farby v balení: Viac farieb v balení; Balenie: 2 ks v balení..Pyžamo tmavomodrá biela BUFFALO

Pyžamo tmavomodrá biela BUFFALO

Vzor: Jednofarebné; Extra: Tunelové sťahovanie v páse, Mäkký omak; Počet kusov v sade: dvojdielny..Pyžamo sivá ružová BUFFALO

Pyžamo sivá ružová BUFFALO

Vzor: Jednofarebné; Extra: Mäkký omak; Počet kusov v sade: dvojdielny..Kraťasy námornícka modrá ARIZONA

Kraťasy námornícka modrá ARIZONA

Materiál: Džersej; Vzor: Jednofarebné; Extra: Mäkký omak..Kraťasy grafitová ARIZONA

Kraťasy grafitová ARIZONA

Materiál: Džersej; Vzor: Jednofarebné; Extra: Mäkký omak..Pyžamové nohavice černicová čierna VIVANCE

Pyžamové nohavice černicová čierna VIVANCE

Dizajn: Elastický pás / lem; Materiál: Džersej; Vzor: Jednofarebné; Extra: Mäkký omak; Dĺžka: Trojštvrťová; Farby v balení: Viac farieb v balení; Balenie: 2 ks v balení; Strih: Úzky strih; Výška pásu: Stredne vysoký pás..Pyžamové nohavice cyklaménová čierna VIVANCE

Pyžamové nohavice cyklaménová čierna VIVANCE

Dizajn: Elastický pás / lem; Vzor: Jednofarebné; Extra: Mäkký omak; Dĺžka: Dlhá / Maxi; Balenie: 2 ks v balení; Strih: Štandardný strih; Výška pásu: Stredne vysoký pás..Pyžamo Spring Showers  svetlozelená florence by mills exclusive for ABOUT YOU

Pyžamo Spring Showers svetlozelená florence by mills exclusive for ABOUT YOU

Vzor: Jednofarebné; Extra: Švy tón v tóne, Štruktúrovaný omak; Počet kusov v sade: dvojdielny..Detský overal

Detský overal

Zimný mikinový overal s kapucňou. Farba: šedá Vrchný materiál: 100% bavlna Veľkosť: 128/134,152/158,140/146,164/170,176/182..Flanelové pyžamo

Flanelové pyžamo

Komfortné a moderné - pánske flanelové pyžamov v tkanej kvalite. Pohodlné flanelové pyžamo z mäkko tkaného materiálu. Farba: červená..Pyžamo pre chlapcov (4-dielna sada)

Pyžamo pre chlapcov (4-dielna sada)

Skvelé pyžamo s károvanou potlačou na nohaviciach a mini potlačou na vrchnom dieli. Farba: Modrá Vrchný materiál: 100% bavlna; Vrchný..Dievčenský overal

Dievčenský overal

Mäkký mikinový overal s kapucňou. Farba: Biela Vrchný materiál: 100% bavlna; Výplň: 100% bavlna Veľkosť:..Froté župan

Froté župan

Mäkký a príjemný pocit! Rozkošný župan s uškami na kapucni, dve veľké vrecká a opasok na previazanie, z čistej bavlny. Farba: Biela Vrchný..Pyžamo (4-dielna súprava)

Pyžamo (4-dielna súprava)

Coolové pyžamo pre chlapcov v dvojdielnom balení. Ležérny strih, 1x kompletne potlačené, 1x s pásikmi jednofarebné. S elastickým pásom na..Nočná košeľa (3-dielne balenie)

Nočná košeľa (3-dielne balenie)

Skvelá nočná košeľa v trojbalení v peknom dizajne. Coolové nočné košele v 3-dielnom balení. Z mäkkého materiáu so skvelými potlačami...Pyžamový overal

Pyžamový overal

Pohodlný pyžamový overal s patentami a coolovou potlačou. S coolovou potlačou, pohodlný pyžamový overal pre deti z bpc kolekcie, praktické..Krátke pyžamo (4 ks)

Krátke pyžamo (4 ks)

Športové 4-dielne krátke pyžamo pre dievčatá, 2 tričká a 2 šortky je možné navzájom kombinovať, pohodlný strih a pás na gumu, trendový..Krátke pyžamo (2 ks )

Krátke pyžamo (2 ks )

Krátke pyžamo s potlačou. Toto moderné krátke pyžamo musíte mať. Nápis ako potlač na tričku s krátkymi rukávmi a s pestrými šortkami...Pyžamo overal

Pyžamo overal

Potlačené pyžamo so zapínaním na zips. Pekný pyžamový overal s veselou potlačou, vpredu na zapínanie na zips. Farba: Modrá Vrchný..Nočná košeľa (2 ks v balení)

Nočná košeľa (2 ks v balení)

Tie sú ale rozkošné! 2 pekné nočné košele v jednom balení: obidve s krátkym rukávom a s potlačou, z čistej bavlny, príjemné na nosenie...Nočná košeľa (2 ks)

Nočná košeľa (2 ks)

Očarujúca nočná košeľa v dvojdielnom balení, mäkká kvalita a rozkošná potlač motýľov vpredu. Farba: Biela Vrchný materiál: 100% bavlna..Tielko (2 ks) s bio bavlnou

Tielko (2 ks) s bio bavlnou

Jednoduché tielko vo výhodnom balení. Farba: čierna Vrchný materiál: 95% bavlna (organická), 5% elastan Veľkosť: 44/46 (S),56/58 (XL),48/50..Chlapčenská mikinová súprava (2-dielna sada)

Chlapčenská mikinová súprava (2-dielna sada)

Coolová chlapčenská mikinová súprava s motívom. Farba: Zelená Vrchný materiál: 100% bavlna Veľkosť: 176/182,140/146,128/134,152/158,164/170..Pyžamový overal, detský

Pyžamový overal, detský

Mäkký pyžamový overal v skvelých farbách. Farba: Oranžová Vrchný materiál: 100% bavlna Veľkosť:..Chlapčenský overal

Chlapčenský overal

Pohodlný overal s trendovou potlačou a vrúbkovanými patentami. Pohodlný overal s dlhým zapínaním na zips a skvelou potlačou. Farba: šedá..Dievčenský pyžamový overal

Dievčenský pyžamový overal

Skvelý pyžamový overal s motívom psíka. Absolútne vhodné na zimu - ležérny pyžamový overal s potlačou psíka. Široké lemovanie na..Pyžamo pre chlapcov (2-dielna sada) z bio bavlny

Pyžamo pre chlapcov (2-dielna sada) z bio bavlny

Pyžamo s dinosaurami s pásikmi. Coolové pyžamo pre fanúšikov dinosaurov s ležérnym strihom a coolovou potlačou na prednej strane vrchnej..
SOCIAL MEDIA
facebook twitter youtube
© 2023 Široká ponuka oblečenia a originálnych módnych doplnkov pre všetkých: Kontakt