Informácie o prudukte:
Kategória: Krása a zdravie
Dodavateľ:Blancheporte
Cena:14.99 €

Chcete schudnúť a zoštíhliť svoj pás? Zadovážte si tento pás! Saunový efekt vyvoláva proces chudnutia a tento pás pracuje na podobnom princípe. Vďaka poteniu sa zbavíte nadbytočných centimetrov v páse. Pre pekné krivky siluety. Po použití je pokožka hladká a jemnejšia. Trojitá hrúbka : 1. polyamidový vnútro pre jemnosť pokožky, 2. stredová kaučuková vrstva pre hrejivý účinok a potenie, 3. vonkajšia polyamidová vrstva jemná na dotyk. S pásikmi na suchý zips a nastavením na mieru. Vo 2 dĺžkach, pánske a dámske.. Blancheporte Pás podporujúci potenie čierna 100 cm od výrobca Blancheportev kategorii Domov|Krása a zdravie|Zoštíhlenie za nej ceny na Blancheporte.sk


 • Detoxikačné bermudy čierna 52 54
  Detoxikačné bermudy čierna 52 54

  Funkčné bermudy Vám pomôžu zbaviť sa rýchlejšie nadbytočných centimetrov. S odchádzajúcim potom odídu z Vášho tela i..

  37.99 €
 • Pás podporujúci potenie čierna 100 cm
  Pás podporujúci potenie čierna 100 cm

  Chcete schudnúť a zoštíhliť svoj pás? Zadovážte si tento pás! Saunový efekt vyvoláva proces chudnutia a tento pás pracuje na..

  14.99 €
 • Automasážny top čierna 46 48
  Automasážny top čierna 46 48

  Top s efektom automasáže Vám prináša okamžitú možnosť korekcie Vašej postavy. Spevňujúci účinok pocítite okamžite. Masážny..

  44.99 €
 • Zoštíhľujúci pás čierna 42 44
  Zoštíhľujúci pás čierna 42 44

  Pomôžeme Vám vrátiť stratené sebavedomie! Tento pás je aj pod veľmi priliehavým oblečením nepostrehnuteľný. Okamžite Vám..

  14.99 €© 2022 Široká ponuka oblečenia a originálnych módnych doplnkov pre všetkých: Kontakt