Informácie o prudukte:
Kategória: Nohavičky
Dodavateľ:Lady Belty
Cena:6.99 €

Veľmi príjemné dámské bavlnené nohavičky do pasu Lady Belty B-825 s hygienickou úpravou (froté vsadka) a jemnou gumou v pase.Vyššia spodné nohavičky sa v posledných rokoch stali skutočným trendom. Oceníte ich najmä v chladnejšom období, pretože ochráni váš chrbát a sú tiež pohodlné na každodenné nosenie. Značka Lady Belty vyrobila tieto nohavičky z kvalitnej bavlny a preto veríme, že si ich zamilujete na prvý dotyk.


 • Vysoké bezšvové nohavičky Gatta 0041594S
  Vysoké bezšvové nohavičky Gatta 0041594S

  Aj bezšvová bielizeň môže mať vysoký pohodlný strih, ktorý ľahko uhladzuje aj oblasť bruška. Nohavičky Gatta majú lepené..

  9.99 €
 • Nohavičky Gina 00026P
  Nohavičky Gina 00026P

  Tieto nohavičky od Giny sú vyrobené z veľmi príjemnej bambusovej viskózy, ktorá je nielen antibakteriálna, ale aj výborne saje pot...

  12.99 €
 • Nohavičky Triola f32000
  Nohavičky Triola f32000

  Vyššie pásové nohavičky urobia radosť ženám, ktoré nosia sukne alebo nohavice do pásu a tomu prispôsobujú i strih spodného..

  23.99 €
 • Vysoké kalhotky Sylvia MRMISS
  Vysoké kalhotky Sylvia MRMISS

  Vysoké nohavičky do pásu Sylvia MRMISS sú vyrobené z luxusnej neškriabavejčipky. Nohavičky majú bavlnený hygienický krok a..

  8.99 €
 • Kalhotky Gaia Lily Maxi
  Kalhotky Gaia Lily Maxi

  Pohodlné veľké nohavičky Gaia Lily Maxi do sady k podprsenke skvele podrží problémovú partiu bruška. Nohavičky majú veľký..

  15.99 €© 2023 Široká ponuka oblečenia a originálnych módnych doplnkov pre všetkých: Kontakt