Informácie o prudukte:
Kategória: Detské
Dodavateľ:Blackspade
Cena:30.99 €

V dievčenskom pyžame To the moon sa bude vaše malej slečne krásne spať. Je totiž ušité z mäkkej bavlny a jemne splývavej viskózy. Tričko v jemnom marhuľovom odtieni zdobí nápis s potlačou, dlhé nohavice pokrýva motív nočnej oblohy.Dievčenské pyžamo Úplet Tričko Dlhé nohavice V páse guma v tuneli Detské


 • Chlapčenské boxerky Surf
  Chlapčenské boxerky Surf

  Chlapčenské boxerky Surf v klasickom strihu. Z príjemne mäkkej bavlny.Chlapčenské boxerky Úplet V páse prešitá guma Zadná časť..

  7.69 €
 • Chlapčenské pyžamo Cool name
  Chlapčenské pyžamo Cool name

  V chlapčenskom pyžame Cool name sa bude vášmu dieťatku krásne spať aj zaspávať. Vyniká nielen príjemnou bavlnou a splývavou..

  22.99 €
 • Chlapčenské pyžamo My Space
  Chlapčenské pyžamo My Space

  Ak ma váš synček rád vesmírne motívy, tak sa mu určite zapáči pyžamo My Space z bavlny a viskózy. Biele tričko s krátkym..

  22.99 €
 • Chlapčenské pyžamo Special
  Chlapčenské pyžamo Special

  V chlapčenskom pyžame Special sa bude vášmu dieťatku krásne spať aj zaspávať. Vyniká nielen príjemnou bavlnou a splývavou..

  22.99 €
 • Dievčenské nohavičky FILA ružové
  Dievčenské nohavičky FILA ružové

  Bavlnené dievčenské nohavičky FILA v pastelovo ružovej. V pohodlnom strihu s poddajnou gumou v páse.Dievčenské nohavičky Široká..

  9.29 €
 • Detské športové ponožky Active kid
  Detské športové ponožky Active kid

  Detské športové ponožky Active kid na voľnočasové aktivity vašich detí. Vďaka vysokému podielu bavlny sú ponožky veľmi..

  3.19 €© 2021 Široká ponuka oblečenia a originálnych módnych doplnkov pre všetkých: Kontakt