Informácie o prudukte:
Kategória: Detské
Dodavateľ:Blackspade
Cena:20.99 €

Pohodlné dievčenské pyžamo Sweet dream si zamiluje každá malá slečna. Je ušité z mäkkej bavlny a splývavej viskózy. Tričko má na koncoch rukávov ozdobné volániky, nohavice v 3/4 strihu zdobia farebné mráčiky.Dievčenské pyžamo Úplet Tričko 3/4 nohavice V páse guma v tuneli Vrecká na bokoch Detské


 • Dievčenské pyžamo To the moon
  Dievčenské pyžamo To the moon

  V dievčenskom pyžame To the moon sa bude vaše malej slečne krásne spať. Je totiž ušité z mäkkej bavlny a jemne splývavej..

  30.99 €
 • Chlapčenské boxerky Surf
  Chlapčenské boxerky Surf

  Chlapčenské boxerky Surf v klasickom strihu. Z príjemne mäkkej bavlny.Chlapčenské boxerky Úplet V páse prešitá guma Zadná časť..

  7.69 €
 • Chlapčenské pyžamo Cool name
  Chlapčenské pyžamo Cool name

  V chlapčenskom pyžame Cool name sa bude vášmu dieťatku krásne spať aj zaspávať. Vyniká nielen príjemnou bavlnou a splývavou..

  22.99 €
 • Chlapčenské pyžamo Creative
  Chlapčenské pyžamo Creative

  Chlapčenské pyžamo Creative v sebe kombinuje príjemný bavlnený úplet a ľahkú viskózu. Tričko s výstrihom do V zdobí kontrastná..

  26.99 €
 • Chlapčenské pyžamo My Space
  Chlapčenské pyžamo My Space

  Ak ma váš synček rád vesmírne motívy, tak sa mu určite zapáči pyžamo My Space z bavlny a viskózy. Biele tričko s krátkym..

  22.99 €
 • Chlapčenské pyžamo Special
  Chlapčenské pyžamo Special

  V chlapčenskom pyžame Special sa bude vášmu dieťatku krásne spať aj zaspávať. Vyniká nielen príjemnou bavlnou a splývavou..

  22.99 €© 2021 Široká ponuka oblečenia a originálnych módnych doplnkov pre všetkých: Kontakt