Informácie o prudukte:
Kategória: Nočná bielizeň
Dodavateľ:PIGEON
Cena:48.99 €

Ak hľadáte dokonalý nočný kúsok, oblečte si pyžamo Rose zo 100% bavlny. Tričko vo voľnom strihu ľahko splýva a môžete ho nechať spadnúť aj na ramená. Šortky vám poskytnú neobyčajné pohodlie.Dámske pyžamo Úplet Tričko Šortky V páse prešitá gumaPre oversized efekt odporúčame zvoliť o číslo väčšiu veľkosť. Dámska > Nočná bielizeň > Pyžamá | Dámska


 • Dámske bavlnené pyžamo Rose
  Dámske bavlnené pyžamo Rose

  Dámske pyžamo Rose zo 100% bavlny sa postará o vaše nočné pohodlie. Tričko v ľahkom voľnejšom strihu môžete nechať spadnúť na..

  54.99 €
 • Dámske pyžamové šortky Ady
  Dámske pyžamové šortky Ady

  Dámske pyžamové šortky Ady z mäkkého modalu sa postarajú o vaše pohodlie. V páse tenká elastická guma, nohavičky lemuje jemná..

  12.99 €
 • Dámske pyžamové tielko Ady
  Dámske pyžamové tielko Ady

  Dámske pyžamové tielko Ady je vďaka modalu nesmierne príjemné na dotyk aj na tele. Mäkký úplet je ľahký, priedušný a ladne..

  16.99 €
 • Dámsky trojdielny pyžamový komplet Time is now
  Dámsky trojdielny pyžamový komplet Time is now

  V dámskom bavlnenom pyžame Time is now môžete spať po celý rok. K jednofarebnému tričku si v lete oblečiete kvetinové šortky,..

  44.99 €
 • Materské dojčiace pyžamo Clara
  Materské dojčiace pyžamo Clara

  V materskom pyžame Clara sa budete vďaka 100 % bavlne cítiť pohodlne. Voľnejšie tričko poskytuje dostatok priestoru rastúcemu..

  34.99 €
 • Materské dojčiace pyžamo Lisa
  Materské dojčiace pyžamo Lisa

  Materské pyžamo Lisa z výnimočnej viskózy pre vaše pohodlie v období tehotenstva aj dojčenia. Mäkký úplet nádherne splýva a je..

  51.99 €© 2021 Široká ponuka oblečenia a originálnych módnych doplnkov pre všetkých: Kontakt