Voskované obrusy


Voskovaný obrus, potlač džungle malinová modrá pr. 140cm

Voskovaný obrus, potlač džungle malinová modrá pr. 140cm

Voskovaný obrus vyniká farebnou potlačou džungle. Vďaka voskovanému plátnu je nenáročný na údržbu, stačí len zotrieť hubkou. Vodeodolný a s úpravou proti škvrnám. Zakončenie bez začistenie.. Blancheporte Voskovaný obrus, potlač džungle malinová/modrá pr. 140cm od výrobca Blancheportev kategorii Domov|Obrusy, utierky a sedáky|Voskované obrusy za nej ceny na Blancheporte.sk..



PVC obrus s potlačou Moustiers modrá pr. 140cm

PVC obrus s potlačou Moustiers modrá pr. 140cm

Sviežy závan z Provence až do Vašej kuchyne! Moustiers preslávila krásna fajánsí a olivy. Obrus z umývateľného PVC pre každodenné stolovanie. Ľahko sa udržiava, je umývateľný, neprepúšťa vodu a je trvanlivý. Bez lemu. Stačí utrieť vlhkou špongiou alebo handričkou.. Blancheporte PVC obrus s potlačou Moustiers modrá pr. 140cm od výrobca Blancheportev kategorii Domov|Obrusy, utierky a sedáky|Voskované obrusy za nej..



Voskovaný obrus s perzským vzorom žltá pr. 140cm

Voskovaný obrus s perzským vzorom žltá pr. 140cm

Voskovaným obrus vyniká farebnou potlačou s perzským vzorom, jednoducho ochráni a ozdobí Váš stôl. Čistý jedným zotretím hubky. Odolný voči vode a škvrnám. Zakončený bez začistenia.. Blancheporte Voskovaný obrus s perzským vzorom žltá pr. 140cm od výrobca Blancheportev kategorii Domov|Obrusy, utierky a sedáky|Voskované obrusy za nej ceny na Blancheporte.sk..




SOCIAL MEDIA
facebook twitter youtube
© 2021 Široká ponuka oblečenia a originálnych módnych doplnkov pre všetkých: Kontakt