Pánska móda


Súprava 4 boxeriek s potlačou tetovania assort 77 84 (S)

Súprava 4 boxeriek s potlačou tetovania assort 77 84 (S)

Strečové pohodlné boxerky majú výrazný široký pás. Ako súprava 4 ks. Pružný výrazný pás, vpredu s popisom. Motív na ľavej nohavičke. Predný diel podšitý. Zakončené dvojitým prešitím. Možno prať v práčke...Súprava 3 boxeriek s geometrickým motívom červená modrá 77 84 (S)

Súprava 3 boxeriek s geometrickým motívom červená modrá 77 84 (S)

Dynamický vzhľad, pekné farby, široký výrazný pás a strečový džersej - súprava 3 zladených boxeriek je maximálne pohodlná a štýlová. Široký pružný jemný pás s nápisom Eksios. Optimálne pohodlné vďaka pružnej bavlne. Predný diel podšitý. Zakončené dvojitým prešitím. 2 boxerky s potlačou (1 námornícky modré a 1 bordó) + 1 jednofarebné námornícky modré. Možno prať v práčke...Boxerky s potlačou Gekóna, súprava 4 ks assort 85 92 (M)

Boxerky s potlačou Gekóna, súprava 4 ks assort 85 92 (M)

Jedinečná sada 4 boxeriek Eksios s motívom gekóna na ľavej nohavici. V páse majú pohodlnú širokú gumu. Podšitý predný diel zaručí dokonalú ochranu a pohodlie. Zakončené sú dvojitým prešívaním. Boxerky sú navrhnuté tak, aby skvele padli a zaručili to najvyššie pohodlie...Slipy s kontrastnou paspulou, súprava 6 ks súpr. nám.modrá čierna 69 76 (XS)

Slipy s kontrastnou paspulou, súprava 6 ks súpr. nám.modrá čierna 69 76 (XS)

Slipy s pohodlným pásom sú ešte lepšie v súprave 6 kusov. Kontrastná paspula. Pružný potiahnutý pas. Podšitý predný diel a rozkrok Vám zaručí príjemné nosenie. Súprava 6 ks. Možno prať v práčke...Slipy s kontrastnou paspulou, súprava 6 ks súpr. modrá sivá 69 76 (XS)

Slipy s kontrastnou paspulou, súprava 6 ks súpr. modrá sivá 69 76 (XS)

Slipy s pohodlným pásom sú ešte lepšie v súprave 6 kusov. Kontrastná paspula. Pružný potiahnutý pas. Podšitý predný diel a rozkrok Vám zaručí príjemné nosenie. Súprava 6 ks. Možno prať v práčke...Súprava 2 trojfarebných pyžám so šortkami bordó sivá 78 86 (S)

Súprava 2 trojfarebných pyžám so šortkami bordó sivá 78 86 (S)

Pánske pyžamo so šortkami v súprave 2 ks sa pohodlne nosí a navyše je cenovo výhodné. Tričko s výstrihom do "V", s farebnými kontrastnými pruhmi, dlhými rukávmi a pružným lemom. Krátke rukávy. Šortky: pružný pás. Trojfarebný design. Standard 100 by Oeko-Tex (n° CQ 1216/3 IFTH). Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je..Súprava 2 trojfarebných pyžám so šortkami modrá sivá 77 86 (S)

Súprava 2 trojfarebných pyžám so šortkami modrá sivá 77 86 (S)

Pánske pyžamo so šortkami v súprave 2 ks sa pohodlne nosí a navyše je cenovo výhodné. Tričko s výstrihom do "V", s farebnými kontrastnými pruhmi, dlhými rukávmi a pružným lemom. Krátke rukávy. Šortky: pružný pás. Trojfarebný design. Standard 100 by Oeko-Tex (n° CQ 1216/3 IFTH). Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je..Súprava 10 párov komfortných ponožiek čierna khaki gaštanová 39 42

Súprava 10 párov komfortných ponožiek čierna khaki gaštanová 39 42

Praktické a mäkké tenisové ponožky. Chodidlo z froté materiálu.Standard 100 by Oeko-Tex (n° CQ 1216/3 IFTH). Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je bezpečný nad rámec platných noriem. Možno prať v práčke...Súprava 10 párov komfortných ponožiek antracitová sivá modrá 39 42

Súprava 10 párov komfortných ponožiek antracitová sivá modrá 39 42

Praktické a mäkké tenisové ponožky. Chodidlo z froté materiálu.Standard 100 by Oeko-Tex (n° CQ 1216/3 IFTH). Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je bezpečný nad rámec platných noriem. Možno prať v práčke...Súprava 3 trenírok z farbeného vlákna modrá 77 84 (S)

Súprava 3 trenírok z farbeného vlákna modrá 77 84 (S)

Súprava 3 trenírok In Fine z bavlny s farbeným vláknom prináša maxi jemnosť a žiarivé farby odolné voči praniu. Pružný potiahnutý pás. Rázporok na 1 gombík. Súprava 3 ks. Možno prať v práčke...Slipy s vyšším pásom a farebnými prúžkami, súprava 4 ks nám.modrá modrá džínsová 77 84 (S)

Slipy s vyšším pásom a farebnými prúžkami, súprava 4 ks nám.modrá modrá džínsová 77 84 (S)

Vďaka prímesi elastanu a vysokému podielu bavlny sú tieto slipy veľmi pohodlné. V páse pretiahnutá guma. Na bokoch majú potlač prúžkov. Podšitý rozkrok a predný diel. Súpr. 4 ks. Možno prať v práčke...Slipy s vyšším pásom a farebnými prúžkami, súprava 4 ks sivá čierna 77 84 (S)

Slipy s vyšším pásom a farebnými prúžkami, súprava 4 ks sivá čierna 77 84 (S)

Vďaka prímesi elastanu a vysokému podielu bavlny sú tieto slipy veľmi pohodlné. V páse pretiahnutá guma. Na bokoch majú potlač prúžkov. Podšitý rozkrok a predný diel. Súpr. 4 ks. Možno prať v práčke...Pánske ponožky, súprava 2 páry čierna 45 47

Pánske ponožky, súprava 2 páry čierna 45 47

Pružné okraje bez gumiek nebránia krvnému obehu. Špičky i päty sú spevnené. Ponožky sú príjemné a pohodlné. Súprava 2 párov rovnakej farby. Možno prať na 30 °C...Pánske ponožky, súprava 2 páry sivá 39 41

Pánske ponožky, súprava 2 páry sivá 39 41

Pružné okraje bez gumiek nebránia krvnému obehu. Špičky i päty sú spevnené. Ponožky sú príjemné a pohodlné. Súprava 2 párov rovnakej farby. Možno prať na 30 °C...Pánske ponožky, súprava 2 páry námornická modrá 42 44

Pánske ponožky, súprava 2 páry námornická modrá 42 44

Pružné okraje bez gumiek nebránia krvnému obehu. Špičky i päty sú spevnené. Ponožky sú príjemné a pohodlné. Súprava 2 párov rovnakej farby. Možno prať na 30 °C...Pánske ponožky, súprava 2 páry tmavá béžová 39 41

Pánske ponožky, súprava 2 páry tmavá béžová 39 41

Pružné okraje bez gumiek nebránia krvnému obehu. Špičky i päty sú spevnené. Ponožky sú príjemné a pohodlné. Súprava 2 párov rovnakej farby. Možno prať na 30 °C...Súprava 5 jednofarebných boxeriek s pružným pásom súpr. Mica 69 76 (XS)

Súprava 5 jednofarebných boxeriek s pružným pásom súpr. Mica 69 76 (XS)

Jednofarebné pánske boxerky z česanej bavlny sú veľmi jemné. Pružný potiahnutý pás. Predný diel podšitý. Súpr. Diese: svetlá sivá + parmská + modrofialová + slivková + indigo. Súpr. Mica: čierna, antracitová, indigová, slivková, khaki. Súpr. Métal: 1 svetlosivá, 2 antracitová, 2 čierne. Sada Thémis: tehlová + čierna + oceľovosivá + svetlozelená + modrá. Súpr. Black: 5 čierne. Možno prať v práčke...Súprava 5 jednofarebných boxeriek s pružným pásom súprava kovová 69 76 (XS)

Súprava 5 jednofarebných boxeriek s pružným pásom súprava kovová 69 76 (XS)

Jednofarebné pánske boxerky z česanej bavlny sú veľmi jemné. Pružný potiahnutý pás. Predný diel podšitý. Súpr. Diese: svetlá sivá + parmská + modrofialová + slivková + indigo. Súpr. Mica: čierna, antracitová, indigová, slivková, khaki. Súpr. Métal: 1 svetlosivá, 2 antracitová, 2 čierne. Sada Thémis: tehlová + čierna + oceľovosivá + svetlozelená + modrá. Súpr. Black: 5 čierne. Možno prať v práčke...Súprava 5 jednofarebných boxeriek s pružným pásom čierna 69 76 (XS)

Súprava 5 jednofarebných boxeriek s pružným pásom čierna 69 76 (XS)

Jednofarebné pánske boxerky z česanej bavlny sú veľmi jemné. Pružný potiahnutý pás. Predný diel podšitý. Súpr. Diese: svetlá sivá + parmská + modrofialová + slivková + indigo. Súpr. Mica: čierna, antracitová, indigová, slivková, khaki. Súpr. Métal: 1 svetlosivá, 2 antracitová, 2 čierne. Sada Thémis: tehlová + čierna + oceľovosivá + svetlozelená + modrá. Súpr. Black: 5 čierne. Možno prať v práčke...Súprava 5 jednofarebných boxeriek s pružným pásom sada Hélios 69 76 (XS)

Súprava 5 jednofarebných boxeriek s pružným pásom sada Hélios 69 76 (XS)

Jednofarebné pánske boxerky z česanej bavlny sú veľmi jemné. Pružný potiahnutý pás. Predný diel podšitý. Súpr. Diese: svetlá sivá + parmská + modrofialová + slivková + indigo. Súpr. Mica: čierna, antracitová, indigová, slivková, khaki. Súpr. Métal: 1 svetlosivá, 2 antracitová, 2 čierne. Sada Thémis: tehlová + čierna + oceľovosivá + svetlozelená + modrá. Súpr. Black: 5 čierne. Možno prať v práčke...Súprava 5 jednofarebných boxeriek s pružným pásom sliv,indigo,lila,modrá,sivá 69 76 (XS)

Súprava 5 jednofarebných boxeriek s pružným pásom sliv,indigo,lila,modrá,sivá 69 76 (XS)

Jednofarebné pánske boxerky z česanej bavlny sú veľmi jemné. Pružný potiahnutý pás. Predný diel podšitý. Súpr. Diese: svetlá sivá + parmská + modrofialová + slivková + indigo. Súpr. Mica: čierna, antracitová, indigová, slivková, khaki. Súpr. Métal: 1 svetlosivá, 2 antracitová, 2 čierne. Sada Thémis: tehlová + čierna + oceľovosivá + svetlozelená + modrá. Súpr. Black: 5 čierne. Možno prať v práčke...Súprava 10 párov  športových ponožiek s motívom modrá džínsová 35 38

Súprava 10 párov športových ponožiek s motívom modrá džínsová 35 38

Jemné a absorpčné, to sú extra pohodlné športové ponožky. Mäkké buklé vnútro. Tvarovaná päta. V hornej časti prúžky. Súprava 10 kusov. Možno prať v práčke na 30 °C...Súprava 10 párov  športových ponožiek s motívom čierna 35 38

Súprava 10 párov športových ponožiek s motívom čierna 35 38

Jemné a absorpčné, to sú extra pohodlné športové ponožky. Mäkké buklé vnútro. Tvarovaná päta. V hornej časti prúžky. Súprava 10 kusov. Možno prať v práčke na 30 °C...Súprava 10 párov  športových ponožiek s motívom biela 35 38

Súprava 10 párov športových ponožiek s motívom biela 35 38

Jemné a absorpčné, to sú extra pohodlné športové ponožky. Mäkké buklé vnútro. Tvarovaná päta. V hornej časti prúžky. Súprava 10 kusov. Možno prať v práčke na 30 °C...Súprava 10 párov  športových ponožiek s motívom sivá 35 38

Súprava 10 párov športových ponožiek s motívom sivá 35 38

Jemné a absorpčné, to sú extra pohodlné športové ponožky. Mäkké buklé vnútro. Tvarovaná päta. V hornej časti prúžky. Súprava 10 kusov. Možno prať v práčke na 30 °C...Otvorené slipy s vyšším pásom, súprava 3 ks modrá 85 92 (M)

Otvorené slipy s vyšším pásom, súprava 3 ks modrá 85 92 (M)

Ponúkame Vám kvalitnú pánsku spodnú bielizeň, kvalita Excellence z jemnej bavlny. Súpr. 3 jednofarebných slipov s vysokým pásom. Slipy sú otvorené, v páse na gumu. Predný diel a rozkrok sú zdvojené. Možno prať v práčke, biele na 95 °C, farebné na 40 °C...Otvorené slipy s vyšším pásom, súprava 3 ks nám.modrá 85 92 (M)

Otvorené slipy s vyšším pásom, súprava 3 ks nám.modrá 85 92 (M)

Ponúkame Vám kvalitnú pánsku spodnú bielizeň, kvalita Excellence z jemnej bavlny. Súpr. 3 jednofarebných slipov s vysokým pásom. Slipy sú otvorené, v páse na gumu. Predný diel a rozkrok sú zdvojené. Možno prať v práčke, biele na 95 °C, farebné na 40 °C...Otvorené slipy s vyšším pásom, súprava 3 ks biela 85 92 (M)

Otvorené slipy s vyšším pásom, súprava 3 ks biela 85 92 (M)

Ponúkame Vám kvalitnú pánsku spodnú bielizeň, kvalita Excellence z jemnej bavlny. Súpr. 3 jednofarebných slipov s vysokým pásom. Slipy sú otvorené, v páse na gumu. Predný diel a rozkrok sú zdvojené. Možno prať v práčke, biele na 95 °C, farebné na 40 °C...Otvorené slipy s vyšším pásom, súprava 3 ks sivý melír 85 92 (M)

Otvorené slipy s vyšším pásom, súprava 3 ks sivý melír 85 92 (M)

Ponúkame Vám kvalitnú pánsku spodnú bielizeň, kvalita Excellence z jemnej bavlny. Súpr. 3 jednofarebných slipov s vysokým pásom. Slipy sú otvorené, v páse na gumu. Predný diel a rozkrok sú zdvojené. Možno prať v práčke, biele na 95 °C, farebné na 40 °C...Nohavice s pružným pásom, polyester vlna oriešková 42

Nohavice s pružným pásom, polyester vlna oriešková 42

Na každodenné nosenie Vám prinášame tieto pohodlné a kvalitné pánske nohavice. Vpredu sú 2 malé zámiky a opasok na bokoch s gumou, ktorá môže obvod zväčšiť až o 4 cm. Vpredu 2 klinové vrecká a 1 vrecko s paspulou a gombíkom vzadu. Rázporok na zips + 1 gombík vpredu + vnútorný gombík a háčik. Vpredu a vzadu puky. Nohavice zakončené bez lemu. Možno prať v práčke na 30 °C...Nohavice s pružným pásom, polyester vlna sivá antracitová 42

Nohavice s pružným pásom, polyester vlna sivá antracitová 42

Na každodenné nosenie Vám prinášame tieto pohodlné a kvalitné pánske nohavice. Vpredu sú 2 malé zámiky a opasok na bokoch s gumou, ktorá môže obvod zväčšiť až o 4 cm. Vpredu 2 klinové vrecká a 1 vrecko s paspulou a gombíkom vzadu. Rázporok na zips + 1 gombík vpredu + vnútorný gombík a háčik. Vpredu a vzadu puky. Nohavice zakončené bez lemu. Možno prať v práčke na 30 °C...Boxerky, súprava 3 ks nám.modrá 85 92 (M)

Boxerky, súprava 3 ks nám.modrá 85 92 (M)

Ponúkame Vám kvalitnú pánsku spodnú bielizeň z jemnej bavlny. Kvalita Excellence. Boxerky majú otvorený rázporok a v páse širokú gumu. Predný diel a rozkrok sú podšité. Súpr. 3 ks. Bielu bielizeň perte na 95 °C, farebnú na 40 °C...Boxerky, súprava 3 ks biela 93 100 (L)

Boxerky, súprava 3 ks biela 93 100 (L)

Ponúkame Vám kvalitnú pánsku spodnú bielizeň z jemnej bavlny. Kvalita Excellence. Boxerky majú otvorený rázporok a v páse širokú gumu. Predný diel a rozkrok sú podšité. Súpr. 3 ks. Bielu bielizeň perte na 95 °C, farebnú na 40 °C...Boxerky, súprava 3 ks modrá 85 92 (M)

Boxerky, súprava 3 ks modrá 85 92 (M)

Ponúkame Vám kvalitnú pánsku spodnú bielizeň z jemnej bavlny. Kvalita Excellence. Boxerky majú otvorený rázporok a v páse širokú gumu. Predný diel a rozkrok sú podšité. Súpr. 3 ks. Bielu bielizeň perte na 95 °C, farebnú na 40 °C...Športové tielko, súprava 3 ks bielasivá melírčierna 78-86 (S)

Športové tielko, súprava 3 ks bielasivá melírčierna 78-86 (S)

Pohodlné tielka sa hodia na všetky športové aktivity! Vrúbkovaný lem okolo okrúhleho výstrihu. Bez rukávov. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke. Súprava 3 ks v rôznych farbách...Bavlnené pyžamové šortky sivý melír 36-38

Bavlnené pyžamové šortky sivý melír 36-38

Absolútne pohodné pyžamové šortky ľahko skombinujete s horným dielom a pyžamo snov je tu! Pružný pás. Kontrastná šnúrka na zaviazanie v páse. Možno prať v práčke...Pyžamo Tom Jerry so šortkami a krátkymi rukávmi sivý melír-bordó 97-106 (L)

Pyžamo Tom Jerry so šortkami a krátkymi rukávmi sivý melír-bordó 97-106 (L)

Obľúbené komiksové postavičky Tom Jerry zdobia príjemné pyžamo so šortkami! Tričko v sivom melíre. Vpredu stredová potlač. Okrúhly výstrih. Krátke rukávy. Rovný spodný lem. Jednofarebné šortky. Pružný pás. Možno prať v práčke...Boxerky s potlačou purpurová XL

Boxerky s potlačou purpurová XL

Značkové trenírky La vie est belt vytvárajú jedinečný štýl - sú upcyklované z prestieradiel. Príjemný materiál, unikátny vzhľad...Boxerky s potlačou blankytná modrá XL

Boxerky s potlačou blankytná modrá XL

Značkové trenírky La vie est belt vytvárajú jedinečný štýl - sú upcyklované z prestieradiel. Príjemný materiál, unikátny vzhľad...Boxerky s potlačou tyrkysová M

Boxerky s potlačou tyrkysová M

Značkové trenírky La vie est belt vytvárajú jedinečný štýl - sú upcyklované z prestieradiel. Príjemný materiál, unikátny vzhľad...Boxerky s potlačou anízová L

Boxerky s potlačou anízová L

Značkové trenírky La vie est belt vytvárajú jedinečný štýl - sú upcyklované z prestieradiel. Príjemný materiál, unikátny vzhľad...Boxerky s maskáčovým vzorom, súprava 4 ks khaki-sivá 93-100 (L)

Boxerky s maskáčovým vzorom, súprava 4 ks khaki-sivá 93-100 (L)

Módna potlač maskáčového vzoru vyniká na pohodlných boxerkách, ktoré Vám prinášame ako súpravu 4 ks. Široký, pružný pás s nápisom Eksios. Zo strečového pohodlného úpletu. Predný diel podšitý. Zakončené dvojitým prešitím. 4 boxerky s potlačou...Sveter so stojačikom, na gombíky, 80  percent jahňacia vlna námmodrá 77-86 (S)

Sveter so stojačikom, na gombíky, 80 percent jahňacia vlna námmodrá 77-86 (S)

Ponúka stojačik, 80 % podiel jahňacej vlny a 2 farby na kombinovanie - tento sveter ovládol módnu scénu. Vpredu zapínanie na gombíky. Stojačik. Dlhé rukávy. Rovný spodný lem. Pružné zakončenie. Možno prať v práčke...Súprava 2 párov zdravotných ponožiek námmodrá 43-46

Súprava 2 párov zdravotných ponožiek námmodrá 43-46

S vysokým podielom vlny pre ešte viac pohodlia, jemné a hrejivé tu sú zdravotné ponožky Labonal, ktoré netlačia. Ponožky Labonal v súprave 2 rovnakých párov. Vlna pre dokonalú tepelnú izoláciu. S prímesou elastanu. Bez gumičiek, netlačia. Stielka z džerseja pre maximum pohodlia. Vyrobené vo Francúzsku. Možno prať na 40 °C...Súprava 5 párov originálnych ponožiek námmodrámodrásivý melír 47-50

Súprava 5 párov originálnych ponožiek námmodrámodrásivý melír 47-50

Súprava 5 párov originálnych ponožiek prináša štýlový vzhľad a pohodlie. Zladené farby a motívy. Zaručené pohodlie a jemnosť. Vrúbkovaný dvojitý lem, ktorý netlačí. Extra plochá špička. Spevnená päta a špička. 5 zladených párov: 3 s potlačou (rôzne motívy) + 1 jednofarebný + 1 sivý melír. Standard 100 by Oeko-Tex (n° CQ 1216/3). Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym..Súprava 3 párov ponožiek s optickým efektom sivákaramelováčierna 47-50

Súprava 3 párov ponožiek s optickým efektom sivákaramelováčierna 47-50

V zladenej farebnej súprave 3 párov, tieto ponožky s optickým efektom sú maximálne pohodlné. Navyše s vysokým podielom bavlny. Súprava 3 zladených párov. Spevnená päta a špička. Extra plochá špička. Dvojitý vrúbkovaný lem lepšie drží. Standard 100 by Oeko-Tex (n° CQ 1216/3). Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je..Pyžamové tričko so stredovými pruhmi a dlhými rukávmi modrá-čierna 87-96 (M)

Pyžamové tričko so stredovými pruhmi a dlhými rukávmi modrá-čierna 87-96 (M)

Jemné a pružné, so stredovými pruhmi na hrudníku - pyžamové tričko stačí zladiť so spodným dielom a pyžamo snov je tu! Výstrih do "V". Na hrudníku stredové pruhy. Dlhé rukávy. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke...Súprava 4 boxeriek s motívom modrá-zelená 93-100 (L)

Súprava 4 boxeriek s motívom modrá-zelená 93-100 (L)

Z pohodlného strečového úpletu a kvalitného farbeného vlákna, to je súprava 4 pruhovaných boxeriek. Farbené vlákno je farene stále. Široký pružný pás s nápisom Eksios. Optimálne pohodlie vďaka pružnej bavlne. Predný diel podšitý. Zakončené dvojitým prešitím. 2 modré pruhované boxerky + 1 khaki pruhované boxerky. Možno prať v práčke...Prešívaná bunda z 2 materiálov, na zips námmodrá 97-106 (L)

Prešívaná bunda z 2 materiálov, na zips námmodrá 97-106 (L)

Pre štýlový vzhľad je tu prešívaná bunda z 2 materiálov. Predný diel prešívaný. Predný diel hore, zadný diel a rukávy z meltonu. Vrúbkovaný stojačik. Zipsové zapínanie. Vpredu 2 vrecká s paspulou. Vrúbkované farebné zakončenie. Standard 100 by Oeko-Tex (n° CQ 1216 / 3 IFTH). Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je..Pulóver s rolákom a vrúbkoavným vzorom hnedosivá 97-106 (L)

Pulóver s rolákom a vrúbkoavným vzorom hnedosivá 97-106 (L)

Pulóver s rolákom a vrúbkovaným vzorom sa skvele hodí k obľúbeným džínsom. Vrúbkovaný rolákový golier. Dlhé rukávy. Rovný spodný lem a konce rukávov s vrúbkovaním. Možno prať v práčke...Dvojfarebný pulóver s gombíkmi, vlna modrá-antracitová 117-126 (XXL)

Dvojfarebný pulóver s gombíkmi, vlna modrá-antracitová 117-126 (XXL)

Dvojfarebný dizajn, gombíky na pleci, prímes vlny - tento originálny pulóver nemá chybu. Jemný a hrejivý. Okrúhly výstrih. Na 1 ramene gombíková léga. Dlhé rukávy. Jednofarebný vrúbkovaný lem. Možno prať v práčke...Vrúbkovaný pulóver so stojačikom modrosivá 127-136 (3XL)

Vrúbkovaný pulóver so stojačikom modrosivá 127-136 (3XL)

Vrúbkovaný pulóver so stojačikom sa postará o módny vzhľad. Jemne vrúbkovaný. Vrúbkovaný stojačik 1x1. Dlhé rukávy. Pružné zakončenie. Možno prať v práčke...Sneakers so zipsom GEOX námmodrá 45

Sneakers so zipsom GEOX námmodrá 45

Stavte na mestský rafinovaný vzhľad a začnite topánkami sneakers so zipsom zn. GEOX. Priedušná podrážka a pohodlie nôh zaručené patentovanými systémami Geox. Na vonkajšej strane zips a pevné šnurovanie. Členitý strih zvršku. Na zvršku šnurovanie a vzadu pútko umožňujúce ľahké obutie. Protišmyková podrážka...Súprava 2 krátkych boxeriek Go khakisivá XXL

Súprava 2 krátkych boxeriek Go khakisivá XXL

Jemné a pohodlné, to sú krátke boxerky Go zn. Sloggi. Z extra jemnej bavlny. Klasický a nadčasový krátky strih. Pružný jemný pás s kontrastným nápisom a jemnými prúžkami. Extra ploché švy pre maximum pohodlia. Predný diel podšitý. Standard 100 by Oeko-Tex. Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je bezpečný nad rámec..Pánske šľapky v plstenom vzhľade antracitová 46

Pánske šľapky v plstenom vzhľade antracitová 46

Hrejivé a pohodlné vďaka materiálu v plstenom vzhľade, tieto pánske papuče udržia Vaše nohy v teple. Hrejivé a jemné. Ideálne pohodlie. Vyrobené vo Francúzsku...Polo tričko z hrubého džerseja sivozelená 97-106 (L)

Polo tričko z hrubého džerseja sivozelená 97-106 (L)

V komfortnom strihu z hustého džerseja, módne polo tričko nemá chybu! Z jemného pohodlného úpletu. Košeľový golier. Gombíková léga. Dlhé rukávy. Vrúbkoavné zakončenie. Rovný spodný lem. Standard 100 by Oeko-Tex (n° CQ 1216 / 3 IFTH). Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je bezpečný nad rámec platných noriem. Možno prať..Pulóver so stojačikom, 80  percent jahňacia vlna bordó 107-116 (XL)

Pulóver so stojačikom, 80 percent jahňacia vlna bordó 107-116 (XL)

Stojačik na gombíky a vysoký podiel jahňacej vlny, tento módny pulóver vždy príjemne zahreje. Stojačik na gombíky. Dlhé rukávy. Vrúbkované zakončenie. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke...Ľahká flanelová kockovaná košeľa námmodrá 37-38

Ľahká flanelová kockovaná košeľa námmodrá 37-38

Kockovaný vzor na jemnom flaneli - táto módna košeľa nasleduje aktuálny štýl. Z materiálu, ktorý sa príjemne nosí na prelome sezóny. Košeľový golier. Gombíky na špičkách goliera. Gombíková léga. 1 našité náprsné vrecko. Dlhé rukávy, manžety na gombík. Vzadu dvojité sedlo. Vpredu a vzadu zaguľatený spodný lem. Možno prať v práčke...Ľahká flanelová košeľa zelená 47-48

Ľahká flanelová košeľa zelená 47-48

Ideálna na prelom sezóny - ľahká flanelová košeľa. Perfektná pre ležérnu eleganciu a každodenné nosenie. Z príjemného materiálu. Košeľový golier. Gombíky na špičkách goliera. 1 našité náprsné vrecko. Dlhé rukávy, manžety na gombík. Vzadu dvojité sedlo. Oblý spodný lem. Možno prať v práčke...Boxerky Green Bio z bio bavlny, súprava 3 ks čiernasivá M

Boxerky Green Bio z bio bavlny, súprava 3 ks čiernasivá M

Pre Vašu spokojnosť je tu zn. DIM a jej boxerky Green Bio, pri ktorých výrobe sa zohľadnila ochrana životného prostredia. Zo strečovej bavlny pre voľnosť pohybu. Bio materiál. Široký pružný výrazný pás s nápisom DIM. Predný diel podšitý. Standard 100 by Öko-Tex (n° CQ 1216/3). Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je..Dvojfarebné pyžamové tričko s dlhými rukávmi sivý melír 77-86 (S)

Dvojfarebné pyžamové tričko s dlhými rukávmi sivý melír 77-86 (S)

Vytvorte si pyžamo snov a začnite dvojfarebným pyžamovými tričkom s dlhými rukávmi. Výstrih do "V". Náprsné kontrastný vrecko. Dlhé rukávy. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke...Kockovaná košeľa s dlhými rukávmi námmodrá 43-44

Kockovaná košeľa s dlhými rukávmi námmodrá 43-44

Ikonickú klasiku pánskeho šatníka predstavuje kockovaná košeľa! Golier s gombíkmi. Vpredu gombíková léga. 1 náprsné vrecko (so šikmým kockovaným vzorom). Vzadu dvojité sedlo. Dlhé rukávy s manžetami + prestrihom na gombík. Možno prať v práčke...Pyžamo s nohavicami a potlačou Šmolko modrá 77-86 (S)

Pyžamo s nohavicami a potlačou Šmolko modrá 77-86 (S)

Pyžamo s motívom Šmolkov si zamilujete! Pohodlné vďaka vysokému podielu bavlny. Vpredu potlač. Tričko má okrúhly výstrih. Dlhé rukávy. Nohavice s pružným pásom. Perte na 30 °C...Hebká bunda na zips gaštanová 56-58  (XL)

Hebká bunda na zips gaštanová 56-58 (XL)

Podľahnite hebkej, módnej bunde na zips! Dlhé rukávy s pružnými manžetami. 2 šikmé vrecká na zips. Vrúbkovaný spodný lem. 1 vnútorné vrecko. Celopodšívka a prešitie s výplňou trupu. Rukávy s podšívkou a výplňou. Stojačik na zips s vnútorným vrúbkovaním. Možno prať v práčke...Pyžamové šortky, námornícka modrá, potlač Surf trip modrá 36-38

Pyžamové šortky, námornícka modrá, potlač Surf trip modrá 36-38

Pyžamové šortky z bavlneného úpletu, veľmi príjemného na dotyk. V páse je mäkká guma a šnúrka na zaviazanie. Vpredu na nohavici kontrastný nápis Surf trip. Vyberte si k nim tričko z našej ponuky!..Pohodlné bavlnené džínsy, vo vnútor dĺžka nohavíc 82 cm tmavomodrá 38

Pohodlné bavlnené džínsy, vo vnútor dĺžka nohavíc 82 cm tmavomodrá 38

Širšie na bokoch a stehnách, s rovnými koncami nohavíc: pohodlné bavlnené džínsy sú skvelé! V príjemnom strihu. Pás s pútkami. Rázporok na gombíky. 2 vrecká + 1 vrecko vpredu. Vzadu zvýšený diel, nášivka a 2 našité vrecká. Nohavice zakončené lemom. Standard 100 by Oeko-Tex (CQ 1216/3 IFTH). Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a..Pohodlné bavlnené džínsy, vnútor dĺžka nohavíc 72 cm denim 38

Pohodlné bavlnené džínsy, vnútor dĺžka nohavíc 72 cm denim 38

Nadčasové ležérne džínsy: v pohodlnom strihu špeciálne navrhnutom pre nižšiu postavu. Pás s pútkami. Rázporok na gombíky. 2 vrecká + 1 vrecko vpredu. Zvýšený sed, nášivka a 2 našité vrecká. Nohavice zakončené lemom. Standard 100 by Oeko-Tex (CQ 1216/3 IFTH). Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je bezpečný nad rámec..Súprava 2 boxeriek Looney Tunes námmodrá-modrá 85-92 (M)

Súprava 2 boxeriek Looney Tunes námmodrá-modrá 85-92 (M)

Obľúbené animované postavičky Bugs Bunny a Daffy Duck na boxerkách zn. Freegun, ktoré sú originálne a zároveň pohodlne sa nosia. Pružný jemný pás s nápisom Freegun. Strečový komfortný úplet. Predný diel podšitý. Zakončenié dvojitým prešitím. Súprava 2 zladených boxeriek. Standard 100 by Oeko-Tex (n° CQ 1216/3). Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké..Pyžamo s nohavicami a potlačou  Fifa World Cup modrá 107-116 (XL)

Pyžamo s nohavicami a potlačou Fifa World Cup modrá 107-116 (XL)

Pre všetkých fanúšikov francúzskeho futbalového tímu je tu pohodlné pyžamo s originálnou potlačou. Stredová potlač na hrudníku a ľavom rukáve. Okrúhly výstrih. Dlhé rukávy. Rovný spodný lem. Rovné nohavice s pružným pásom. Možno prať v práčke...Pulóver s okrúhlym výstrihom, 30  percent vlna námmodrá 117-126

Pulóver s okrúhlym výstrihom, 30 percent vlna námmodrá 117-126

Pulóver s okrúhlym výstrihom má vysoký podiel vlny a krásne zahreje! Navyše z akrylu s ľahkou údržbou a zo štýlovej anglickej pleteniny. Okrúhly výstrih. Dlhé rukávy. Pružné zakončenie. Možno prať v práčke...
SOCIAL MEDIA
facebook twitter youtube
© 2023 Široká ponuka oblečenia a originálnych módnych doplnkov pre všetkých: Kontakt