Kombinézy a súpravy


Zimný overal, nepremokavé a priedušné

Zimný overal, nepremokavé a priedušné

Skvelý zimný overal s coolovou potlačou. Teplý a pohodlný overal od bpc s nápadnou potlačou, vodný stĺpec 3000 mm, chráni pre zimou a..Dievčenské tričko s dlhým rukávom  legíny (4 ks)

Dievčenské tričko s dlhým rukávom legíny (4 ks)

Skvelá súprava s kvetovanou potlačou. Pekná súprava s kvetovanou potlačou na šatách a jedných legínach! Farebná súprava skvelá k teniskám..Športové oblečenie pre dievčatá (2-dielne)

Športové oblečenie pre dievčatá (2-dielne)

Moderné športové oblečenie s coolovou potlačou a ležérnym strihom. Farba: Modrá Vrchný materiál: 100% bavlna Veľkosť:..Dievčenská mikina a legíny (2-dielna sada)

Dievčenská mikina a legíny (2-dielna sada)

Moderná súprava s peknou potlačou. Skvelá dvojdielna súprava pre dievčatá pozostávajúca z mikiny a legín. Mikina s potlačou hlavy tigra na..Mikina a legíny (2-dielna sada)

Mikina a legíny (2-dielna sada)

Športová sada s farebnou potlačou a farebnými akcentami. Skvelá sada v cyklámenovej farbe s farebnou potlačou na prednej strane a s bočnými..Top  šortky  sukňa (4-dielna sada)

Top šortky sukňa (4-dielna sada)

Roztomilá sada s potlačenými motívmi. 4-dielna sada nevyhnutná na toto leto: skvelý outfit pre dievčatá od bpc, optimálna na leto. Pozostáva..Tričko sukňa legíny čelenka (4-dielna súprava)

Tričko sukňa legíny čelenka (4-dielna súprava)

Štvordielna súprava: tričko, sukňa, legíny a čelenka. Sukňa a čelenka s rovnakým vzorom. Spolu s pasujúcim tričkom a legínmi ako pekný..Tričko, sukňa, legíny, módny doplnok (4-dielna sada)

Tričko, sukňa, legíny, módny doplnok (4-dielna sada)

Čarokrásna 4 -dielna sada pre dievčatá pozostáva z čelenky, sukne, trička a legín. Na jednoduché kombinovanie, vhodné na každý deň. Farba:..Top, tričko, legíny (3-dielna sada)

Top, tričko, legíny (3-dielna sada)

Táto ležérna súprava je pre dievčatá a musíte ju mať! 2v1 tričká presvedčia modernou potlačou hviezd a legíny s gumičkou sa postarajú o..Dievčenské tričko s kapucňou  legíny (2 ks)

Dievčenské tričko s kapucňou legíny (2 ks)

Nápadná mikina s kapucňou, pasujúce legíny. Tričko s dlhým rukávom s V-výstrihom a strihom do A, legíny s pestrou potlačou komiksov, ktoré..Mikina a legíny (2-dielna sada) bio bavlna

Mikina a legíny (2-dielna sada) bio bavlna

Skvelá súprava pozostávajúca z mikiny s kapucňou a z legín s motívom koníka. Farba: Biela Spodný diel: 95% bavlna (organická), 4% elastan, 1%..Tričko a legíny (2-dielna sada)

Tričko a legíny (2-dielna sada)

Skvelá súprava s peknou potlačou. Táto súprava pozostáva z vrchného diela s dlhými rukávmi s kapucňou a legín. Vďaka peknej potlači..Tričko a sukňa (2-dielna sada)

Tričko a sukňa (2-dielna sada)

Dvojdielna dievčenská súprava trička s dlhým rukávom a tylovej sukne. Dvojdielna súprava pozostávajúca z trička s dlhým rukávom a sukne,..Dlhé tričko  legíny (2-dielna súprava)

Dlhé tričko legíny (2-dielna súprava)

Skvelá súprava pozostávajúca z trička s ligotavou potlačou a potlačených legín. Skvelá súprava pozostávajúca z dlhého trička s..Šaty a legíny (2-dielna sada)

Šaty a legíny (2-dielna sada)

Dvojdielna sada pre dievčatá, pozostávajúca zo šiat a 3/4 legíny. Šaty v zavinovacom vzhľade s kvetovanou potlačou. Legíny s malou potlačou..Šaty, legíny, pokrývka hlavy (3-dielna sada)

Šaty, legíny, pokrývka hlavy (3-dielna sada)

Pekná súprava pre dievčatá pozostáva zo šiat so širokými volánikmi, z 3/4 legín a z čiapočky. Výnimočne pekná kombinácia s kontrastnou..Mikina  sukňa s vianočným motívom (2-dielna súprava)

Mikina sukňa s vianočným motívom (2-dielna súprava)

Skvelá vianočná súprava s rozkošnou potlačou psíka. Farba: Zelená Vrchný materiál: 100% bavlna Veľkosť:..Dlhý top  dlhé džersejové legíny (2-dielna súprava)

Dlhý top dlhé džersejové legíny (2-dielna súprava)

Skvelá súprava s coolovou potlačou. Dlhý top s predĺženým lemom vzadu. Rozparky na bokoch. Legíny s pohodlnou gumičkou v páse. Farba: čierna..Šaty, 3 4 legíny, čelenka (3-dielna súprava)

Šaty, 3 4 legíny, čelenka (3-dielna súprava)

Prekrásna sada pozostáva z 3 dielov. S mašličkou a volánom na šatách. Legíny presvedčia riasením na zakončení. Farba: Fialová Spodný..
SOCIAL MEDIA
facebook twitter youtube
© 2022 Široká ponuka oblečenia a originálnych módnych doplnkov pre všetkých: Kontakt