Kombinézy a súpravy


Dievčenská mikina a legíny (2-dielna sada)

Dievčenská mikina a legíny (2-dielna sada)

Moderná súprava s peknou potlačou. Skvelá dvojdielna súprava pre dievčatá pozostávajúca z mikiny a legín. Mikina s potlačou hlavy tigra na..Mikina a legíny (2-dielna sada)

Mikina a legíny (2-dielna sada)

Športová sada s farebnou potlačou a farebnými akcentami. Skvelá sada v cyklámenovej farbe s farebnou potlačou na prednej strane a s bočnými..Dievčenské džersejové šaty capri legíny šatka (3-dielna sada)

Dievčenské džersejové šaty capri legíny šatka (3-dielna sada)

Pekná súprava s letnou potlačou. Farba: žltá Vrchný materiál: 100% bavlna; Spodnička: 95% bavlna, 5% elastan; Módny doplnok: 100% bavlna..Dievčenské tričko s dlhým rukávom legíny (4 ks)

Dievčenské tričko s dlhým rukávom legíny (4 ks)

Skvelá súprava s kvetovanou potlačou. Pekná súprava s kvetovanou potlačou na šatách a jedných legínach! Farebná súprava skvelá k teniskám..Tričko, sukňa, legíny, módny doplnok (4-dielna sada)

Tričko, sukňa, legíny, módny doplnok (4-dielna sada)

Čarokrásna 4 -dielna sada pre dievčatá pozostáva z čelenky, sukne, trička a legín. Na jednoduché kombinovanie, vhodné na každý deň. Farba:..Tričko sukňa legíny čelenka (4-dielna súprava)

Tričko sukňa legíny čelenka (4-dielna súprava)

Štvordielna súprava: tričko, sukňa, legíny a čelenka. Sukňa a čelenka s rovnakým vzorom. Spolu s pasujúcim tričkom a legínmi ako pekný..Top šortky sukňa (4-dielna sada)

Top šortky sukňa (4-dielna sada)

Roztomilá sada s potlačenými motívmi. 4-dielna sada nevyhnutná na toto leto: skvelý outfit pre dievčatá od bpc, optimálna na leto. Pozostáva..Dievčenský džínsový overal

Dievčenský džínsový overal

Skvelý overal na gombičky s opaskom na zaviazanie. Moderný džínsový overal pre coolové dievčatá, široké ramienka a rovný strih pre..Šaty, legíny, pokrývka hlavy (3-dielna sada)

Šaty, legíny, pokrývka hlavy (3-dielna sada)

Praktická trojdielna súprava pre dievčatá s 3/4 legínami, mnohostranne použiteľné a kombinovateľné s farebným tričkom. Outfit skrášli..Top, tričko, legíny (3-dielna sada)

Top, tričko, legíny (3-dielna sada)

Táto ležérna súprava je pre dievčatá a musíte ju mať! 2v1 tričká presvedčia modernou potlačou hviezd a legíny s gumičkou sa postarajú o..Šaty opasok bolero (3-dielna sada)

Šaty opasok bolero (3-dielna sada)

Pekná súprava pozostávajúca zo šiat s opaskom a bolerkom. Skvelá súprava v rôznych farbách na každú oslavnú príležitosť. Šaty sú s..Šaty opasok bolerko (3-dielna sada)

Šaty opasok bolerko (3-dielna sada)

Očarujúca súprava pozostávajúca z potlačených šiat a bolerka s dlhými rukávmi ako aj s opasku. Skvelá súprava v rôznych farbách na..Mikina a legíny (2-dielna sada) bio bavlna

Mikina a legíny (2-dielna sada) bio bavlna

Skvelá súprava pozostávajúca z mikiny s kapucňou a z legín s motívom koníka. Farba: Biela Spodný diel: 95% bavlna (organická), 4% elastan, 1%..Dievčenské tričko s kapucňou legíny (2 ks)

Dievčenské tričko s kapucňou legíny (2 ks)

Nápadná mikina s kapucňou, pasujúce legíny. Tričko s dlhým rukávom s V-výstrihom a strihom do A, legíny s pestrou potlačou komiksov, ktoré..Tričko 3 4 legíny (2-dielna súprava)

Tričko 3 4 legíny (2-dielna súprava)

Súprava trička a legín pre dievčatá. Skvelé tričko s potlačou a legínami s potlačou. Farba: Biela Spodný diel: 95% bavlna (čiastočne..Úpletové šaty tričko na zaviazanie (2-dielna)

Úpletové šaty tričko na zaviazanie (2-dielna)

Krátke úpletové šaty s pasujúcim tričkom na zaviazanie. Skvelý outfit pozostávajúci zo šiat s tričkom. Šaty s americkými prieramkami a..Dievčenský top tričko šortky (3-dielna súprava)

Dievčenský top tričko šortky (3-dielna súprava)

Trendová sada na leto. Farba: Fialová Vrchný diel: 95% bavlna, 5% elastan; Spodný diel: 100% bavlna; Vrchný materiál: 100% bavlna Veľkosť:..Šaty a 3 4 legíny (2-dielna sada) pre dievčatá

Šaty a 3 4 legíny (2-dielna sada) pre dievčatá

Dvojdielna sada: šaty a 3/4 legíny. S prekrásnou kvetovanou potlačou a jemným riasením v páse. Farba: červená Spodný diel: 95% bavlna..Dievčenský top a nohavice (2-dielna sada)

Dievčenský top a nohavice (2-dielna sada)

Roztomilá sada topu a nohavíc pre dievčatá na slávnostné príležitosti. Farba: Modrá Vrchný materiál: 100% recyklovaný polyester;..
SOCIAL MEDIA
facebook twitter youtube
© 2022 Široká ponuka oblečenia a originálnych módnych doplnkov pre všetkých: Kontakt