Košieľky a podprsenky


Dievčenská športová podprsenka (2 ks v balení), rýchlo schnúca

Dievčenská športová podprsenka (2 ks v balení), rýchlo schnúca

Dievčenská športová podprsenka (2 ks v balení), rýchlo schnúca Farba: Ružová Vrchný materiál: 92% polyester, 8% elastan Veľkosť:..Dievčenské tielko (3 ks v balení)

Dievčenské tielko (3 ks v balení)

Dievčenské tielko (3 ks v balení) Farba: šedá Vrchný materiál: 95% bavlna, 5% elastan Veľkosť:..Top (3 ks)

Top (3 ks)

Top s malým nariasením na výstrihu. Top pre dievčatá, s malým riasením na strede, úzke ramienka, praktické trojdielne balenie v rôznych..Tielka (3-dielne balenie)

Tielka (3-dielne balenie)

Trojkusové balenie tielok pre dievčatá. Tielka pre dievčatá s malým riasením v strede a ozdobnou mašľou vpredu. V praktickom trojdielnom..Dievčenské tielko (3 ks)

Dievčenské tielko (3 ks)

Pekné tielka s potlačou. Toto balenie po 3 ks pozostáva z troch pekných a rôznych tielok. Potlač ako aj malá mašlička na prednej strane na..Podprsenkový top (3 ks) Bio bavlna

Podprsenkový top (3 ks) Bio bavlna

Coolová sada s potlačou. Tri športové podprsenky. 1x pekná potlač, 2x jednofarebná s kontrastne farebným lemovaním vzadu s prekrížením...Tielko (3 ks) bio bavlna

Tielko (3 ks) bio bavlna

Rozkošné tielka v rôznom prevedení v sviežich farbách, kontrastné lemy a malá mašlička ako ozdobný detail, z príjemnej bio bavlny. Farba:..Podprsenkový top (3 ks)

Podprsenkový top (3 ks)

Podprsenkový top v praktickom 3-dielnom balení. Vzadu s módnym športovým spracovaním. S elastickou gumičkou pod prsiami. K nemu pasujúce..Dievčenský športový podprsenkový top (2 ks)

Dievčenský športový podprsenkový top (2 ks)

Dievčenský športový podprsenkový top (2 ks) Farba: šedá Vrchný materiál: 95% bavlna, 5% elastan Veľkosť:..Dievčenská podprsenka (3 ks)

Dievčenská podprsenka (3 ks)

Jednoduchá dievčenská podprsenka v 3-dielnom balení. 3-dielna sada troch rôzne farebných podprseniek s korzetom s tenkými ramienkami...Podprsenkový top (3 ks v balení)

Podprsenkový top (3 ks v balení)

Podprsenkový top (3 ks). Veľmi coolové trojdielne balenie športových podprseniek. So športovým spracovaním na chrbte. Tri rôzne prevedenia. S..Tielková podprsenka (3 ks)

Tielková podprsenka (3 ks)

Mäkká tielková podprsenka so športovým spracovaním na chrbáte. Coolové trojdielne balenie športových podprseniek. So športovým strihom na..Tielko (3 ks)

Tielko (3 ks)

Tielko pre dievčatá s malou ozdobnou mašličkou, úzke ramienka, praktické 3-dielne balenie, dobré prispôsobenie a príjemná kvalita. Farba:..Podprsenka s korzetom (3 ks)

Podprsenka s korzetom (3 ks)

Skvelé trojbalenie športovej podprsenky. So športovým prevedením na chrbáte. V troch rôznych farebných kombináciách. S elastickou gumičkou..Podprsenka s korzetom (3 ks v balení)

Podprsenka s korzetom (3 ks v balení)

Podprsenka s korzetom s roztomilou potlačou. Podprsenka s korzetom v 3-dielnom balení ako absolútne trendový highlight do šatníka pre všetky..
SOCIAL MEDIA
facebook twitter youtube
© 2022 Široká ponuka oblečenia a originálnych módnych doplnkov pre všetkých: Kontakt