Košieľky a podprsenky


Tielko (3 ks), dievčenské

Tielko (3 ks), dievčenské

Skvelé tielko s veselou potlačou. Skvelé tielko v 3-dielnom balení, s rôznymi potlačami a farbami. Tenké ramienka a pastelový dizajn, veľmi..Top (3 ks)

Top (3 ks)

Top s malým nariasením na výstrihu. Top pre dievčatá, s malým riasením na strede, úzke ramienka, praktické trojdielne balenie v rôznych..Dievčenský podprsenkový top (3 ks)

Dievčenský podprsenkový top (3 ks)

Nadčasová sada topov. Farba: Modrá Vrchný materiál: 95% bavlna, 5% elastan Veľkosť: 176/182,164/170,152/158,140/146,128/134..Tielka (3-dielne balenie)

Tielka (3-dielne balenie)

Tielka pre dievčatá s malou ozdobnou mašličkou. S tenkými ramienkami. V praktickom trojdielnom balení. Skvelý strih a osvedčená kvalita..Dievčenské tielko (3 ks)

Dievčenské tielko (3 ks)

Tielko s plameniakovou potlačou. Skvelé tielka v 3-dielnom balení s rôznou potlačou, tenké ramienka, plameniakový dizajn, mäkká bavlnená..Podprsenka s korzetom (3 ks v balení)

Podprsenka s korzetom (3 ks v balení)

Podprsenka s korzetom s detailom nápisu. Podprsenka s korzetom, 3-dielne balenie, absolútne trendový highlight do šatníka pre všetky coolové..Tielko (3 ks)

Tielko (3 ks)

Tielko pre dievčatá s malou ozdobnou mašličkou, úzke ramienka, praktické 3-dielne balenie, dobré prispôsobenie a príjemná kvalita. Farba:..Tielková podprsenka (3 ks)

Tielková podprsenka (3 ks)

Mäkká tielková podprsenka so športovým spracovaním na chrbáte. Coolové trojdielne balenie športových podprseniek. So športovým strihom na..Podprsenkový top (3 ks v balení)

Podprsenkový top (3 ks v balení)

Podprsenkový top (3 ks). Veľmi coolové trojdielne balenie športových podprseniek. So športovým spracovaním na chrbte. Tri rôzne prevedenia. S..Dievčenská športová podprsenka (2 ks v balení), rýchlo schnúca

Dievčenská športová podprsenka (2 ks v balení), rýchlo schnúca

Dievčenská športová podprsenka (2 ks v balení), rýchlo schnúca Farba: Ružová Vrchný materiál: 92% polyester, 8% elastan Veľkosť:..Podprsenkový top (3 ks) Bio bavlna

Podprsenkový top (3 ks) Bio bavlna

Coolová sada s potlačou. Tri športové podprsenky. 1x pekná potlač, 2x jednofarebná s kontrastne farebným lemovaním vzadu s prekrížením...Podprsenkový top (3 ks)

Podprsenkový top (3 ks)

Podprsenkový top v praktickom 3-dielnom balení. Vzadu s módnym športovým spracovaním. S elastickou gumičkou pod prsiami. K nemu pasujúce..
SOCIAL MEDIA
facebook twitter youtube
© 2022 Široká ponuka oblečenia a originálnych módnych doplnkov pre všetkých: Kontakt