Francúzske nohavičky


Dámske francúzske nohavičky Gina 14142P

Dámske francúzske nohavičky Gina 14142P

Dámske nohavičky Gina 141242P sú vyrobené z modalového vlákna, sú tak výbornou voľbou pre milovníčky prírodných materiálov. Zároveň sú doplnené jemnou decentnou čipkou. Nohavičky majú nižšia bokový strih.K týmto nohavičkám sa vám bude skvele hodiť aj super jemná modálová košieľka od Conty ...Dámske francúzske nohavičky Gina 14127P

Dámske francúzske nohavičky Gina 14127P

Dámske nohavičky Gina 14127P sú vďaka modalu a bavlne veľmi pohodlné. Majú nižšiu bokový strih. Luxusné čipka bielizni dodáva elegantný a sexy vzhľad .Nohavičky z modalu sú veľmi jemné k pokožke. Vyskúšajte aj ďalšie kvalitné bielizeň z modalu ...Maxi francúzske nohavičky (4 ks)

Maxi francúzske nohavičky (4 ks)

Pohodlné maxi francúzske nohavičky s bodkami. 4-kusové balenie pozostávajúce zo 4 bodkovaných maxi nohavičiek v rôznych farbách, s..Maxi francúzske nohavičky (4 ks v balení)

Maxi francúzske nohavičky (4 ks v balení)

Maxi francúzske nohavičky vo výhodnom balení. Farba: Modrá Vrchný materiál: 95% bavlna, 5% elastan Veľkosť:..Francúzske nohavičky (5 ks)

Francúzske nohavičky (5 ks)

Jednoduché francúzke nohavičky v skvelej kvalite. S malou kvetinovou značkou. Farba: čierna Vrchný materiál: 95% bavlna, 5% elastan Veľkosť:..
SOCIAL MEDIA
facebook twitter youtube
© 2022 Široká ponuka oblečenia a originálnych módnych doplnkov pre všetkých: Kontakt