Prachovky


Sada 3 prachoviek biela modrá

Sada 3 prachoviek biela modrá

Sada 3 prachoviek. Vyberte tú, ktorú práve potrebujete. Antistatické, priťahujú prach ako magnet a nedovoia mu rozvíriť sa do vzduchu.. Blancheporte Sada 3 prachoviek biela/modrá od výrobca Blancheportev kategorii Domov|Praktický domov|Upratovanie a údržba domu za nej ceny na Blancheporte.sk..



Teleskopická prachovka z mikrovlákna zelená

Teleskopická prachovka z mikrovlákna zelená

Vďaka svojej teleskopickej rukoväti a otočeniu až o 90 stupňov sa táto prachovka z mikrovlákna dostane všade. Vďaka statickej elektrine priťahuje prach, ktorý tak nepráši v miestnosti. Teleskopická rukoväť až do max. dĺžky 3,80 m. Otočenie až o 90 stupňov pre dosiahnutie ťažko dostupných miest: pod komodou, za skriňou, radiátormi... ideálna do úzkych priestorov. Po každom použití vyprášte prachovku voľne na..



Čistiaci kameň, 2 ks biela súpr. 2ks

Čistiaci kameň, 2 ks biela súpr. 2ks

Ľahko a účinne vyčistí mriežku v rúre, gril a panvice zo železa. V sade 2 ks čistiace kamene. Prírodné! Bez chemických prípravkov. Ekologický! Ekonomický! Účinný! Čistí škvrny, mastnoty, pripálené potraviny. Sada 2 kusy.. Blancheporte Čistiaci kameň, 2 ks biela súpr. 2ks od výrobca Blancheportev kategorii Domov|Praktický domov|Upratovanie a údržba domu za nej ceny na Blancheporte.sk..



Zametacia súprava na prach a tekutiny zelená

Zametacia súprava na prach a tekutiny zelená

Rozliali sa Vám poháre s ovocným želé? Žiadny problém, táto zametacia súprava si s tým poradí. Riešenie každodenných problémov. Všetky malé nehody vyriešite zmetákom 2 v 1. Metlička: 1 strana so štetinami (na prach, odpadky...), 1 strana so stierkou (marmeláda, tekutiny ...), protišmyková rukoväť. Lopatka. Priestorovo úsporné riešenie, zmeták možno zavesiť za pútko. S očkom na zavesenie. Hygienické, ľahké..




SOCIAL MEDIA
facebook twitter youtube
© 2021 Široká ponuka oblečenia a originálnych módnych doplnkov pre všetkých: Kontakt