Pánske tričká


Polo tričko s dlhými rukávmi modrá džínsová 87 96 (M)

Polo tričko s dlhými rukávmi modrá džínsová 87 96 (M)

Pruhovaný golier dodá originálny vzhľad polo tričku z obľúbeného piké úpletu! Prirodzene jemný materiál s ľahkou údržbou. Pruhovaný golier z vrúbkovaného úpletu. Gombíková léga. Dlhé rukávy. Pružné konce rukávov. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke...Polo tričko s dlhými rukávmi nám.modrá 97 106 (L)

Polo tričko s dlhými rukávmi nám.modrá 97 106 (L)

Pruhovaný golier dodá originálny vzhľad polo tričku z obľúbeného piké úpletu! Prirodzene jemný materiál s ľahkou údržbou. Pruhovaný golier z vrúbkovaného úpletu. Gombíková léga. Dlhé rukávy. Pružné konce rukávov. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke...Spodné tričko s okrúhlym výstrihom, súprava 3 ks biela 85 92 (M)

Spodné tričko s okrúhlym výstrihom, súprava 3 ks biela 85 92 (M)

Ponúkame Vám kvalitnú pánsku spodnú bielizeň z jemnej bavlny. Súpr. 3 tričiek s okrúhlym výstrihom a krátkymi rukávmi z mäkkého vrúbkovaného úpletu 1x1 Vám iste príde vhod. Kvalita Excellence. Bielu bielizeň perte na 95 °C, farebnú na 40 °C...Spodné tričko s okrúhlym výstrihom, súprava 3 ks modrá 85 92 (M)

Spodné tričko s okrúhlym výstrihom, súprava 3 ks modrá 85 92 (M)

Ponúkame Vám kvalitnú pánsku spodnú bielizeň z jemnej bavlny. Súpr. 3 tričiek s okrúhlym výstrihom a krátkymi rukávmi z mäkkého vrúbkovaného úpletu 1x1 Vám iste príde vhod. Kvalita Excellence. Bielu bielizeň perte na 95 °C, farebnú na 40 °C...Spodné tričko s okrúhlym výstrihom, súprava 3 ks nám.modrá 93 100 (L)

Spodné tričko s okrúhlym výstrihom, súprava 3 ks nám.modrá 93 100 (L)

Ponúkame Vám kvalitnú pánsku spodnú bielizeň z jemnej bavlny. Súpr. 3 tričiek s okrúhlym výstrihom a krátkymi rukávmi z mäkkého vrúbkovaného úpletu 1x1 Vám iste príde vhod. Kvalita Excellence. Bielu bielizeň perte na 95 °C, farebnú na 40 °C...Spodné tričko s okrúhlym výstrihom, súprava 3 ks sivý melír 85 92 (M)

Spodné tričko s okrúhlym výstrihom, súprava 3 ks sivý melír 85 92 (M)

Ponúkame Vám kvalitnú pánsku spodnú bielizeň z jemnej bavlny. Súpr. 3 tričiek s okrúhlym výstrihom a krátkymi rukávmi z mäkkého vrúbkovaného úpletu 1x1 Vám iste príde vhod. Kvalita Excellence. Bielu bielizeň perte na 95 °C, farebnú na 40 °C...Biele spodné tričko s okrúhlym výstrihom, súprava 6 ks biela 109 116 (XXL)

Biele spodné tričko s okrúhlym výstrihom, súprava 6 ks biela 109 116 (XXL)

Ponúkame Vám kvalitnú pánsku spodnú bielizeň z jemnej bavlny. Sada 6 bielych tričiek s okrúhlym výstrihom a krátkymi rukávmi z mäkkého vrúbkovaného úpletu 1x1 Vás určite poteší. Kvalita Excellence. Bielu bielizeň perte na 95 °C, farebnú na 60 °C...Biele spodné tričko s výstrihom do  V , súprava 6 ks biela 85 92 (M)

Biele spodné tričko s výstrihom do V , súprava 6 ks biela 85 92 (M)

Ponúkame Vám kvalitnú pánsku spodnú bielizeň z jemnej bavlny. Sada 6 bielych tričiek s výstrihom do "V" a krátkymi rukávmi z mäkkého vrúbkovaného úpletu, v ktorom sa budete cítiť veľmi príjemne. Kvalita Excellence. Bielu bielizeň perte na 95 °C, farebnú na 60 °C...Tričko s krátkymi rukávmi a okrúhlym výstrihom, súprava 3 ks azúrová lipová zelená 77 86 (S)

Tričko s krátkymi rukávmi a okrúhlym výstrihom, súprava 3 ks azúrová lipová zelená 77 86 (S)

Základ každého pánskeho šatníka! S okrúhlym výstrihom. My Vám ho prinášame v súprave 3 ks. Skvelé v kombinácii s džínsami aj šortkami. Krátke rukávy. Rovný spodný okraj. Šité z kvalitného úpletu. Súprava 3 ks v rôznych farbách. Možno prať v práčke...Tričko s krátkymi rukávmi a okrúhlym výstrihom, súprava 3 ks biela 77 86 (S)

Tričko s krátkymi rukávmi a okrúhlym výstrihom, súprava 3 ks biela 77 86 (S)

Základ každého pánskeho šatníka! S okrúhlym výstrihom. My Vám ho prinášame v súprave 3 ks. Skvelé v kombinácii s džínsami aj šortkami. Krátke rukávy. Rovný spodný okraj. Šité z kvalitného úpletu. Súprava 3 ks v rôznych farbách. Možno prať v práčke...Tričko s krátkymi rukávmi a okrúhlym výstrihom, súprava 3 ks koralová sv.zelená indigo 87 96 (M)

Tričko s krátkymi rukávmi a okrúhlym výstrihom, súprava 3 ks koralová sv.zelená indigo 87 96 (M)

Základ každého pánskeho šatníka! S okrúhlym výstrihom. My Vám ho prinášame v súprave 3 ks. Skvelé v kombinácii s džínsami aj šortkami. Krátke rukávy. Rovný spodný okraj. Šité z kvalitného úpletu. Súprava 3 ks v rôznych farbách. Možno prať v práčke...Tričko s krátkymi rukávmi a okrúhlym výstrihom, súprava 3 ks tyrkysová bordó nám.modrá 77 86 (S)

Tričko s krátkymi rukávmi a okrúhlym výstrihom, súprava 3 ks tyrkysová bordó nám.modrá 77 86 (S)

Základ každého pánskeho šatníka! S okrúhlym výstrihom. My Vám ho prinášame v súprave 3 ks. Skvelé v kombinácii s džínsami aj šortkami. Krátke rukávy. Rovný spodný okraj. Šité z kvalitného úpletu. Súprava 3 ks v rôznych farbách. Možno prať v práčke...Tričko s krátkymi rukávmi a okrúhlym výstrihom, súprava 3 ks oranžová zelená žltá 77 86 (S)

Tričko s krátkymi rukávmi a okrúhlym výstrihom, súprava 3 ks oranžová zelená žltá 77 86 (S)

Základ každého pánskeho šatníka! S okrúhlym výstrihom. My Vám ho prinášame v súprave 3 ks. Skvelé v kombinácii s džínsami aj šortkami. Krátke rukávy. Rovný spodný okraj. Šité z kvalitného úpletu. Súprava 3 ks v rôznych farbách. Možno prať v práčke...Tričko bez rukávov, súprava 3ks azúrová lipová zelená 77 86 (S)

Tričko bez rukávov, súprava 3ks azúrová lipová zelená 77 86 (S)

Výhodná súprava 3 pánskych tričiek bez rukávov. Vrúbkovaný lem okolo okrúhleho výstrihu. Bez rukávov. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke. Súprava 3 ks v rôznych farbách. Možno prať v práčke...Tričko bez rukávov, súprava 3ks biela 77 86 (S)

Tričko bez rukávov, súprava 3ks biela 77 86 (S)

Výhodná súprava 3 pánskych tričiek bez rukávov. Vrúbkovaný lem okolo okrúhleho výstrihu. Bez rukávov. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke. Súprava 3 ks v rôznych farbách. Možno prať v práčke...Tričko bez rukávov, súprava 3ks koralová sv.zelená indigo 77 86 (S)

Tričko bez rukávov, súprava 3ks koralová sv.zelená indigo 77 86 (S)

Výhodná súprava 3 pánskych tričiek bez rukávov. Vrúbkovaný lem okolo okrúhleho výstrihu. Bez rukávov. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke. Súprava 3 ks v rôznych farbách. Možno prať v práčke...Tričko bez rukávov, súprava 3ks oranžová zelená žltá 77 86 (S)

Tričko bez rukávov, súprava 3ks oranžová zelená žltá 77 86 (S)

Výhodná súprava 3 pánskych tričiek bez rukávov. Vrúbkovaný lem okolo okrúhleho výstrihu. Bez rukávov. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke. Súprava 3 ks v rôznych farbách. Možno prať v práčke...Tričko bez rukávov, súprava 3ks tyrkysová bordó nám.modrá 77 86 (S)

Tričko bez rukávov, súprava 3ks tyrkysová bordó nám.modrá 77 86 (S)

Výhodná súprava 3 pánskych tričiek bez rukávov. Vrúbkovaný lem okolo okrúhleho výstrihu. Bez rukávov. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke. Súprava 3 ks v rôznych farbách. Možno prať v práčke...Tričko s krátkymi rukávmi a výstrihom do  V , súprava 3 ks azúrová lipová zelená 77 86 (S)

Tričko s krátkymi rukávmi a výstrihom do V , súprava 3 ks azúrová lipová zelená 77 86 (S)

Základný kameň každého pánskeho šatníka! S výstrihom do V. Krátke rukávy. Rovný spodný okraj. Strihané z kvalitného úpletu. Súprava 3 ks v rôznych farbách. Možno prať v práčke...Tričko s krátkymi rukávmi a výstrihom do  V , súprava 3 ks koralová sv.zelená indigo 87 96 (M)

Tričko s krátkymi rukávmi a výstrihom do V , súprava 3 ks koralová sv.zelená indigo 87 96 (M)

Základný kameň každého pánskeho šatníka! S výstrihom do V. Krátke rukávy. Rovný spodný okraj. Strihané z kvalitného úpletu. Súprava 3 ks v rôznych farbách. Možno prať v práčke...Tričko s krátkymi rukávmi a výstrihom do  V , súprava 3 ks biela 77 86 (S)

Tričko s krátkymi rukávmi a výstrihom do V , súprava 3 ks biela 77 86 (S)

Základný kameň každého pánskeho šatníka! S výstrihom do V. Krátke rukávy. Rovný spodný okraj. Strihané z kvalitného úpletu. Súprava 3 ks v rôznych farbách. Možno prať v práčke...Tričko s krátkymi rukávmi a výstrihom do  V , súprava 3 ks tyrkysová bordó nám.modrá 77 86 (S)

Tričko s krátkymi rukávmi a výstrihom do V , súprava 3 ks tyrkysová bordó nám.modrá 77 86 (S)

Základný kameň každého pánskeho šatníka! S výstrihom do V. Krátke rukávy. Rovný spodný okraj. Strihané z kvalitného úpletu. Súprava 3 ks v rôznych farbách. Možno prať v práčke...Tričko s krátkymi rukávmi a výstrihom do  V , súprava 3 ks oranžová zelená žltá 77 86 (S)

Tričko s krátkymi rukávmi a výstrihom do V , súprava 3 ks oranžová zelená žltá 77 86 (S)

Základný kameň každého pánskeho šatníka! S výstrihom do V. Krátke rukávy. Rovný spodný okraj. Strihané z kvalitného úpletu. Súprava 3 ks v rôznych farbách. Možno prať v práčke...Prúžkované polo tričko s dlhými rukávmi nám.modrá sivá 87 96 (M)

Prúžkované polo tričko s dlhými rukávmi nám.modrá sivá 87 96 (M)

Pre tých najnáročnejších zákazníkov sme pripravili kolekciu voľnočasového oblečenia zn. Natural Option. Tričko pólo z tejto kolekcie má dlhé rukávy, golier so zapínaním na 3 gombíky. Nenechajte si ujsť kvalitu za skutočne nízke ceny!..Prúžkované polo tričko s dlhými rukávmi koralová 87 96 (M)

Prúžkované polo tričko s dlhými rukávmi koralová 87 96 (M)

Pre tých najnáročnejších zákazníkov sme pripravili kolekciu voľnočasového oblečenia zn. Natural Option. Tričko pólo z tejto kolekcie má dlhé rukávy, golier so zapínaním na 3 gombíky. Nenechajte si ujsť kvalitu za skutočne nízke ceny!..Polo tričko s dlhými rukávmi žltá 87 96 (M)

Polo tričko s dlhými rukávmi žltá 87 96 (M)

Pruhovaný golier dodá originálny vzhľad polo tričku z obľúbeného piké úpletu! Prirodzene jemný materiál s ľahkou údržbou. Pruhovaný golier z vrúbkovaného úpletu. Gombíková léga. Dlhé rukávy. Pružné konce rukávov. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke...Pruhované polo tričko s krátkymi rukávmi levanduľová 97 106 (L)

Pruhované polo tričko s krátkymi rukávmi levanduľová 97 106 (L)

Štýl a pohodlie sa stretávajú v pruhovanom polo tričku z prirodzene jemnej bavlny! Pruhy z farbených vlákien. Vrúbkovaný golier a gombíková léga. 1 náprsné vrecko. Krátke rukávy. Rovný spodný lem s rozparkami na bokoch. Standard 100 by Oeko-Tex (n° CQ 1216/3 IFTH). Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je bezpečný nad rámec..Pruhované polo tričko s krátkymi rukávmi koralová 87 96 (M)

Pruhované polo tričko s krátkymi rukávmi koralová 87 96 (M)

Štýl a pohodlie sa stretávajú v pruhovanom polo tričku z prirodzene jemnej bavlny! Pruhy z farbených vlákien. Vrúbkovaný golier a gombíková léga. 1 náprsné vrecko. Krátke rukávy. Rovný spodný lem s rozparkami na bokoch. Standard 100 by Oeko-Tex (n° CQ 1216/3 IFTH). Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je bezpečný nad rámec..Pruhované polo tričko s krátkymi rukávmi hnedosivá 87 96 (M)

Pruhované polo tričko s krátkymi rukávmi hnedosivá 87 96 (M)

Štýl a pohodlie sa stretávajú v pruhovanom polo tričku z prirodzene jemnej bavlny! Pruhy z farbených vlákien. Vrúbkovaný golier a gombíková léga. 1 náprsné vrecko. Krátke rukávy. Rovný spodný lem s rozparkami na bokoch. Standard 100 by Oeko-Tex (n° CQ 1216/3 IFTH). Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je bezpečný nad rámec..Prúžkované polo tričko s krátkymi rukávmi nám.modrá sivá 87 96 (M)

Prúžkované polo tričko s krátkymi rukávmi nám.modrá sivá 87 96 (M)

Pre tých najnáročnejších zákazníkov sme pripravili kolekciu voľnočasového oblečenia zn. Natural Option. Tričko pólo z tejto kolekcie má krátke rukávy, golier so zapínaním na 3 gombíky. Nenechajte si ujsť kvalitu za skutočne nízke ceny!..Prúžkované polo tričko s krátkymi rukávmi koralová 87 96 (M)

Prúžkované polo tričko s krátkymi rukávmi koralová 87 96 (M)

Pre tých najnáročnejších zákazníkov sme pripravili kolekciu voľnočasového oblečenia zn. Natural Option. Tričko pólo z tejto kolekcie má krátke rukávy, golier so zapínaním na 3 gombíky. Nenechajte si ujsť kvalitu za skutočne nízke ceny!..Polo tričko s pruhovaným golierom a krátkymi rukávmi modrá džínsová 147 156 (5XL)

Polo tričko s pruhovaným golierom a krátkymi rukávmi modrá džínsová 147 156 (5XL)

Pruhovaný golier dodá originálny vzhľad polo tričku z obľúbeného piké úpletu! Prirodzene jemný materiál ľahký na údržbu. Pruhovaný golier z rebrovaného úpletu. Gombíková léga. Krátke rukávy s pružnými lemami. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke...Polo tričko s pruhovaným golierom a krátkymi rukávmi nám.modrá 117 126 (XXL)

Polo tričko s pruhovaným golierom a krátkymi rukávmi nám.modrá 117 126 (XXL)

Pruhovaný golier dodá originálny vzhľad polo tričku z obľúbeného piké úpletu! Prirodzene jemný materiál ľahký na údržbu. Pruhovaný golier z rebrovaného úpletu. Gombíková léga. Krátke rukávy s pružnými lemami. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke...Polo tričko s pruhovaným golierom a krátkymi rukávmi žltá 87 96 (M)

Polo tričko s pruhovaným golierom a krátkymi rukávmi žltá 87 96 (M)

Pruhovaný golier dodá originálny vzhľad polo tričku z obľúbeného piké úpletu! Prirodzene jemný materiál ľahký na údržbu. Pruhovaný golier z rebrovaného úpletu. Gombíková léga. Krátke rukávy s pružnými lemami. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke...
SOCIAL MEDIA
facebook twitter youtube
© 2023 Široká ponuka oblečenia a originálnych módnych doplnkov pre všetkých: Kontakt