Pánske tričká


Pyžamové tričko s krátkymi rukávmi, motív  loď  modrá 77 86 (S)

Pyžamové tričko s krátkymi rukávmi, motív loď modrá 77 86 (S)

Zostavte si sami pyžamo podľa svojho vkusu! Vyberte si z našej ponuky každú časť samostatne! Bavlnené tričko s krátkymi rukávmi a potlačou na hrudi je ušité z mäkkého úpletu. Okrúhly výstrih. Rovný spodný okraj. V ponuke sú rôzne veľkosti...Tričko s krátkymi rukávmi a okrúhlym výstrihom, súprava 3 ks koralová sv.zelená indigo 77 86 (S)

Tričko s krátkymi rukávmi a okrúhlym výstrihom, súprava 3 ks koralová sv.zelená indigo 77 86 (S)

Základ každého pánskeho šatníka! S okrúhlym výstrihom. My Vám ho prinášame v súprave 3 ks. Skvelé v kombinácii s džínsami aj šortkami. Krátke rukávy. Rovný spodný okraj. Šité z kvalitného úpletu. Súprava 3 ks v rôznych farbách. Možno prať v práčke...Tričko s krátkymi rukávmi a výstrihom do  V , súprava 3 ks koralová sv.zelená indigo 77 86 (S)

Tričko s krátkymi rukávmi a výstrihom do V , súprava 3 ks koralová sv.zelená indigo 77 86 (S)

Základný kameň každého pánskeho šatníka! S výstrihom do V. Krátke rukávy. Rovný spodný okraj. Strihané z kvalitného úpletu. Súprava 3 ks v rôznych farbách. Možno prať v práčke...Prúžkované polo tričko s dlhými rukávmi nám.modrá sivá 127 136 (3XL)

Prúžkované polo tričko s dlhými rukávmi nám.modrá sivá 127 136 (3XL)

Pre tých najnáročnejších zákazníkov sme pripravili kolekciu voľnočasového oblečenia zn. Natural Option. Tričko pólo z tejto kolekcie má dlhé rukávy, golier so zapínaním na 3 gombíky. Nenechajte si ujsť kvalitu za skutočne nízke ceny!..Prúžkované polo tričko s dlhými rukávmi nebeská modrá 87 96 (M)

Prúžkované polo tričko s dlhými rukávmi nebeská modrá 87 96 (M)

Pre tých najnáročnejších zákazníkov sme pripravili kolekciu voľnočasového oblečenia zn. Natural Option. Tričko pólo z tejto kolekcie má dlhé rukávy, golier so zapínaním na 3 gombíky. Nenechajte si ujsť kvalitu za skutočne nízke ceny!..Pruhované polo tričko s krátkymi rukávmi tyrkysová 87 96 (M)

Pruhované polo tričko s krátkymi rukávmi tyrkysová 87 96 (M)

Štýl a pohodlie sa stretávajú v pruhovanom polo tričku z prirodzene jemnej bavlny! Pruhy z farbených vlákien. Vrúbkovaný golier a gombíková léga. 1 náprsné vrecko. Krátke rukávy. Rovný spodný lem s postrannými rozparkami. Možno prať v práčke...Prúžkované polo tričko s krátkymi rukávmi nám.modrá sivá 147 156 (5XL)

Prúžkované polo tričko s krátkymi rukávmi nám.modrá sivá 147 156 (5XL)

Pre tých najnáročnejších zákazníkov sme pripravili kolekciu voľnočasového oblečenia zn. Natural Option. Tričko pólo z tejto kolekcie má krátke rukávy, golier so zapínaním na 3 gombíky. Nenechajte si ujsť kvalitu za skutočne nízke ceny!..Pruhované tričko s krátkymi rukávmi modrá 87 96 (M)

Pruhované tričko s krátkymi rukávmi modrá 87 96 (M)

Klasické svojim strihom, originálne vďaka potlači, také je naše tričko vhodné na prechádzku do prírody i po meste. Okrúhly výstrih. Krátke rukávy. Vpredu kontrastné stredové pruhy z farbeného vlákna. Náprsné vrecko z chambray. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke...Prúžkované polo tričko z piké úpletu, melír lila sivá 87 96 (M)

Prúžkované polo tričko z piké úpletu, melír lila sivá 87 96 (M)

Podľahnite kúzlu módneho polo trička z piké úpletu s farbenými pruhmi. Strečový materiál. Farbené pruhy s odolnými farbami. Polo golier sa vrúbkovaním 1x1. Gombíková léga. Krátke rukávy, pružné lemy. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke...Prúžkované polo tričko z piké úpletu, melír khaki 107 116 (XL)

Prúžkované polo tričko z piké úpletu, melír khaki 107 116 (XL)

Podľahnite kúzlu módneho polo trička z piké úpletu s farbenými pruhmi. Strečový materiál. Farbené pruhy s odolnými farbami. Polo golier sa vrúbkovaním 1x1. Gombíková léga. Krátke rukávy, pružné lemy. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke...Jednofarebné polo tričko z piké úpletu, s dlhými rukávmi morská zelená 87 96 (M)

Jednofarebné polo tričko z piké úpletu, s dlhými rukávmi morská zelená 87 96 (M)

Jednofarebné polo tričko z piké úpletu vo verzii s dlhými rukávmi: skvelé na ležérne aj elegantné kombinovanie! Z prirodzene jemného materiálu s jednoduchou údržbou. Vrúbkovaný polo golier. Gombíková léga. Dlhé rukávy. Vrúbkované konce rukávov. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke...Dvojfarebné pyžamové tričko s krátkymi rukávmi sivá zelená 77 86 (S)

Dvojfarebné pyžamové tričko s krátkymi rukávmi sivá zelená 77 86 (S)

Vytvorte si pyžamo na mieru a začnite dvojfarebným pyžamovým tričkom s krátkymi rukávmi. Okrúhly kontrastný výstrih. Náprsné kontrastné vrecko. Krátke rukávy. Rovný spodný lem. Standard 100 by Oeko-Tex (n° CQ 1216/3). Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je bezpečný nad rámec platných noriem. Možno prať v práčke...Pyžamové tričko s potlačou a krátkymi rukávmi zelená 77 86 (S)

Pyžamové tričko s potlačou a krátkymi rukávmi zelená 77 86 (S)

Pružné a jemné, to je pyžamové tričko s potlačou a krátkymi rukávmi! Stačí ho skombinovať so spodným dielom a pyžamo snov je tu. Okrúhly kontrastný výstrih. Stredová potlač na hrudníku. Krátke rukávy. Rovný spodný lem. Standard 100 by Oeko-Tex (n° CQ 1216/3). Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je bezpečný nad rámec..Pyžamové pruhované tričko s krátkymi rukávmi nám.modrá 77 86 (S)

Pyžamové pruhované tričko s krátkymi rukávmi nám.modrá 77 86 (S)

Z pružného jemného úpletu, pyžamové pruhované tričko s krátkymi rukávmi stačí len zladiť s dolným dielom a pyžamo snov je tu! Okrúhly kontrastný výstrih. Na hrudníku pruhy. Krátke rukávy. Rovný spodný lem. Standard 100 by Oeko-Tex (n° CQ 1216/3). Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je bezpečný nad rámec platných..Pyžamové tričko s potlačou a dlhými rukávmi zelená 87 96 (M)

Pyžamové tričko s potlačou a dlhými rukávmi zelená 87 96 (M)

Jemný a pružný úplet, stredová potlač na hrudníku - dvojfarebné pyžamové tričko s dlhými rukávmi je extra príjemné a zároveň veľmi módne. Okrúhly kontrastný výstrih. Na hrudníku stredová potlač. Dlhé rukávy. Rovný spodný lem. Standard 100 by Oeko-Tex (n° CQ 1216/3). Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je bezpečný..Pruhované pyžamové tričko s dlhými rukávmi nám.modrá 77 86 (S)

Pruhované pyžamové tričko s dlhými rukávmi nám.modrá 77 86 (S)

Z pružného jemného úpletu, pyžamové tričko s dlhými rukávmi stačí len zladiť s dolným dielom a pyžamo snov je tu! Okrúhly kontrastný výstrih. Na hrudníku pruhy. Dlhé rukávy. Rovný spodný lem. Standard 100 by Oeko-Tex (n° CQ 1216/3). Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je bezpečný nad rámec platných noriem. Možno prať..Pyžamové dvojfarebné tričko s dlhými rukávmi sivá zelená 77 86 (S)

Pyžamové dvojfarebné tričko s dlhými rukávmi sivá zelená 77 86 (S)

Z pružného a jemného úpletu, toto pyžamové tričko stačí zladiť s dolným dielom a pyžamo snov je tu! Okrúhly kontrastný výstrih. Náprsné kontrastné vrecko. Dlhé kontrastné rukávy. Rovný spodný lem. Standard 100 by Oeko-Tex (n° CQ 1216/3). Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je bezpečný nad rámec platných noriem. Možno..Tuniské tričko koralová 87 96

Tuniské tričko koralová 87 96

Nevyhnuté na toto leto! Tuniské tričko perfektne doplní chino nohavice, ležérne džínsy aj bermudy. Z jemného materiálu s ľahkou údržbou. Tuniský výstrih. Krátke rukávy. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke...Pruhované polo tričko z piké úpletu, s dlhými rukávmi lila sivá 137 146 (4XL)

Pruhované polo tričko z piké úpletu, s dlhými rukávmi lila sivá 137 146 (4XL)

Oživené peknými pruhmi, toto polo tričko z pikého materiálu s dlhými rukávmi predstavuje klasiku pánskeho šatníka! Z prirodzene jemného materiálu s ľahkou údržbou. Stálofarebné pruhy. Polo golier s vrúbkovaním 1x1. Gombíková léga. Dlhé rukávy. Vrúbkovné konce rukávov. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke...Pruhované polo tričko z piké úpletu, s dlhými rukávmi sivý melír 117 126 (XXL)

Pruhované polo tričko z piké úpletu, s dlhými rukávmi sivý melír 117 126 (XXL)

Oživené peknými pruhmi, toto polo tričko z pikého materiálu s dlhými rukávmi predstavuje klasiku pánskeho šatníka! Z prirodzene jemného materiálu s ľahkou údržbou. Stálofarebné pruhy. Polo golier s vrúbkovaním 1x1. Gombíková léga. Dlhé rukávy. Vrúbkovné konce rukávov. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke...Jednofarebné polo tričko z piké úpletu, s krátkymi rukávmi morská zelená 87 96 (M)

Jednofarebné polo tričko z piké úpletu, s krátkymi rukávmi morská zelená 87 96 (M)

Jednofarebné polo tričko z piké úpletu vo verzii s krátkymi rukávmi: veľká klasika letného šatníka! Z prirodzene jemného materiálu s ľahkou údržbou. Vrúbkovaný polo golier. Gombíková léga. Krátke rukávy. Vrúbkované konce rukávov. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke...Tričko s krátkymi rukávmi a okrúhlym výstrihom, súprava 3 ks čierna zelená lipová 78 86 (S)

Tričko s krátkymi rukávmi a okrúhlym výstrihom, súprava 3 ks čierna zelená lipová 78 86 (S)

Základ každého pánskeho šatníka! S okrúhlym výstrihom. My Vám ho prinášame v súprave 3 ks. Skvelé v kombinácii s džínsami aj šortkami. Krátke rukávy. Rovný spodný okraj. Šité z kvalitného úpletu. Súprava 3 ks v rôznych farbách. Možno prať v práčke...Tričko s krátkymi rukávmi a okrúhlym výstrihom, súprava 3 ks modrá gaštanová sivá 87 96 (M)

Tričko s krátkymi rukávmi a okrúhlym výstrihom, súprava 3 ks modrá gaštanová sivá 87 96 (M)

Základ každého pánskeho šatníka! S okrúhlym výstrihom. My Vám ho prinášame v súprave 3 ks. Skvelé v kombinácii s džínsami aj šortkami. Krátke rukávy. Rovný spodný okraj. Šité z kvalitného úpletu. Súprava 3 ks v rôznych farbách. Možno prať v práčke...Tričko s krátkymi rukávmi a okrúhlym výstrihom, súprava 3 ks modrosivá sivý melír hnedosivá 78 86 (S)

Tričko s krátkymi rukávmi a okrúhlym výstrihom, súprava 3 ks modrosivá sivý melír hnedosivá 78 86 (S)

Základ každého pánskeho šatníka! S okrúhlym výstrihom. My Vám ho prinášame v súprave 3 ks. Skvelé v kombinácii s džínsami aj šortkami. Krátke rukávy. Rovný spodný okraj. Šité z kvalitného úpletu. Súprava 3 ks v rôznych farbách. Možno prať v práčke...Tričko s krátkymi rukávmi a okrúhlym výstrihom, súprava 3 ks nám.modrá modrá bordó 78 86 (S)

Tričko s krátkymi rukávmi a okrúhlym výstrihom, súprava 3 ks nám.modrá modrá bordó 78 86 (S)

Základ každého pánskeho šatníka! S okrúhlym výstrihom. My Vám ho prinášame v súprave 3 ks. Skvelé v kombinácii s džínsami aj šortkami. Krátke rukávy. Rovný spodný okraj. Šité z kvalitného úpletu. Súprava 3 ks v rôznych farbách. Možno prať v práčke...Prúžkované polo tričko s dlhými rukávmi modrá tyrkysová 117 126 (XXL)

Prúžkované polo tričko s dlhými rukávmi modrá tyrkysová 117 126 (XXL)

Pre tých najnáročnejších zákazníkov sme pripravili kolekciu voľnočasového oblečenia zn. Natural Option. Tričko pólo z tejto kolekcie má dlhé rukávy, golier so zapínaním na 3 gombíky. Nenechajte si ujsť kvalitu za skutočne nízke ceny!..Polo tričko s dlhými rukávmi medená 107 116 (XL)

Polo tričko s dlhými rukávmi medená 107 116 (XL)

Pruhovaný golier dodá originálny vzhľad polo tričku z obľúbeného piké úpletu! Prirodzene jemný materiál s ľahkou údržbou. Pruhovaný golier z vrúbkovaného úpletu. Gombíková léga. Dlhé rukávy. Pružné konce rukávov. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke...Polo tričko s dlhými rukávmi modrá džínsová 147 156 (5XL)

Polo tričko s dlhými rukávmi modrá džínsová 147 156 (5XL)

Pruhovaný golier dodá originálny vzhľad polo tričku z obľúbeného piké úpletu! Prirodzene jemný materiál s ľahkou údržbou. Pruhovaný golier z vrúbkovaného úpletu. Gombíková léga. Dlhé rukávy. Pružné konce rukávov. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke...Polo tričko s dlhými rukávmi nám.modrá 97 106 (L)

Polo tričko s dlhými rukávmi nám.modrá 97 106 (L)

Pruhovaný golier dodá originálny vzhľad polo tričku z obľúbeného piké úpletu! Prirodzene jemný materiál s ľahkou údržbou. Pruhovaný golier z vrúbkovaného úpletu. Gombíková léga. Dlhé rukávy. Pružné konce rukávov. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke...Polo tričko s dlhými rukávmi modrá tyrkysová 97 106 (L)

Polo tričko s dlhými rukávmi modrá tyrkysová 97 106 (L)

Pruhovaný golier dodá originálny vzhľad polo tričku z obľúbeného piké úpletu! Prirodzene jemný materiál s ľahkou údržbou. Pruhovaný golier z vrúbkovaného úpletu. Gombíková léga. Dlhé rukávy. Pružné konce rukávov. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke...Polo tričko s dlhými rukávmi sivý melír 107 116 (XL)

Polo tričko s dlhými rukávmi sivý melír 107 116 (XL)

Pruhovaný golier dodá originálny vzhľad polo tričku z obľúbeného piké úpletu! Prirodzene jemný materiál s ľahkou údržbou. Pruhovaný golier z vrúbkovaného úpletu. Gombíková léga. Dlhé rukávy. Pružné konce rukávov. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke...Prúžkované polo tričko s krátkymi rukávmi slivková medová 127 136 (3XL)

Prúžkované polo tričko s krátkymi rukávmi slivková medová 127 136 (3XL)

Pre tých najnáročnejších zákazníkov sme pripravili kolekciu voľnočasového oblečenia zn. Natural Option. Tričko pólo z tejto kolekcie má krátke rukávy, golier so zapínaním na 3 gombíky. Nenechajte si ujsť kvalitu za skutočne nízke ceny!..Polo tričko s krátkymi rukávmi modrá džínsová 147 156 (5XL)

Polo tričko s krátkymi rukávmi modrá džínsová 147 156 (5XL)

Pruhovaný golier dodá originálny vzhľad polo tričku z obľúbeného piké úpletu! Prirodzene jemný materiál ľahký na údržbu. Pruhovaný golier z rebrovaného úpletu. Gombíková léga. Krátke rukávy s pružnými lemami. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke...Polo tričko s krátkymi rukávmi nám.modrá 97 106 (L)

Polo tričko s krátkymi rukávmi nám.modrá 97 106 (L)

Pruhovaný golier dodá originálny vzhľad polo tričku z obľúbeného piké úpletu! Prirodzene jemný materiál ľahký na údržbu. Pruhovaný golier z rebrovaného úpletu. Gombíková léga. Krátke rukávy s pružnými lemami. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke...
SOCIAL MEDIA
facebook twitter youtube
© 2023 Široká ponuka oblečenia a originálnych módnych doplnkov pre všetkých: Kontakt